25.08.2019 Ostatnia aktualizacja 10:54, 25.08.2019

Turniej tenisa stołowego (foto)

wikary
Opublikowano: 18 Paź 2009
1 1 1 1 1
W niedzielę w Zespole Szkół ,,AWANS” został rozegrany turniej tenisa stołowego. Zawodnicy przystąpili do rywalizacji w kategoriach: Szkoła Podstawowa, Szkoły Gimnazja, Liceum, Technikum oraz Turniej w kategorii ,,Open”, w którym udział wzięli amatorzy

W kategorii Szkół Podstawowych wystartowało jedenastu zawodników. Najliczniej prezentowała się Szkoła Podstawowa Nr. 5 oraz Szkoła Podstawowa Nr. 1. Zwycięzcą turnieju okazał się Świercz Kamil z SP 1, drugie miejsce zajął: Świtek Dawid z SP 13, trzecie miejsce na podium przypadło Cichockiemu Łukaszowi z SP.1 W kategorii Szkoły, Gimnazja, Liceum, Technikum zwyciężył: Wrzesień Rafał z Zespołu Szkół Transportowo- Mechatronicznych, drugie miejsce przypadło Michalskiemu Markowi z L.O Nr.1, a na trzecim miejscu uplasował się Pasieka Paweł z Gimnazjum Nr.1

W kategorii dziewcząt zwyciężyła: Bartosz Angelika z Zespołu Szkół ,,AWANS”. Startowało dziewiętnastu zawodników i zawodniczek. Najliczniej prezentowały się Gimnazja Nr. 1, 2 i 3 oraz Zespół Szkół ,,AWANS”

Na zakończenie rozegrano turniej ,,OPEN”, w którym udział mogli wziąć wszyscy amatorzy. Do turnieju przystąpiło 23 zawodników. Zwycięzcą okazał się Midura Marek ze Skarżyska, drugie miejsce zajął Przybyło Piotr ze Stąporkowa, a na trzecim miejscu uplasował się Szustak Jerzy ze Skarżyska.

Podsumowując w niedzielnym turnieju udział wzięło 53 zawodników i zawodniczek z Bliżyna, Suchedniowa, Stąporkowa oraz Skarżyska.

Następny turniej planowany jest na 11 listopada z okazji Dnia Niepodległości, na który już dziś serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów.