25.08.2019 Ostatnia aktualizacja 10:54, 25.08.2019

Czy może być jeszcze gorzej? (foto)

Autor:
marbus
Opublikowano: 28 Paź 2009
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Sport
W zaległym meczu świętokrzyskiej IV ligi Granat zmierzył się w kieleckiej Dąbrowie z miejscowymi Orlętami.  Pomimo, że ostatnio naszej drużynie idzie jak po gruzie, chyba nikt nie spodziewał się, że Granat przegra tak wysoko. Skarżyszczanie rozpoczęli spotkanie bardzo spięci, w ich poczynaniach widać było chaos. Od początku uwidoczniła się przewaga gospodarzy. 

Już w ósmej minucie spotkania niefrasobliwość naszego bramkarza oraz obrońców wykorzystał znany doskonale w Skarżysku Laskowski, kierując piłkę do naszej bramki. W dwudziestej siódmej minucie po błędzie Simkiewicza ponownie przypomniał się kibicom z Rejowa Laskowski po raz drugi lokując piłkę w sieci Granatu.

Minutę później Wieczorek podał do Dudka i ten pokonał Pałkę. Wydawało się ,że może to być przełomowy moment w poczynaniach naszej drużyny, ale jak się później okazało nie miało to potwierdzenia na boisku.

W trzydziestej ósmej minucie ponownie przed szansą na bramkę stanął aktywny Laskowski, ale tym razem minimalnie chybił. W końcówce pierwszej połowy z dwudziestu metrów uderzył Jastrząb, ale piłka minęła bramkę Orląt i pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gospodarzy 2:1.

więcej informacji znajdziecie w serwisie www.zksgranat.info>>

Fotorelacja:D.Łakomiec, Foto:D.Łakomiec Komentarze

0Fernando2009-10-31 05:45#5
Piłka nożna w wykonaniu Granatu, ALPN i kogo tam jeszcze, festyny muzyczne, itd. powinny być umocowane na terenie obecnego stadionu po Ruchu w który trzeba aby miasto i nie tylko miasto zainwestowało, odkupić należy wcześniej teren od PKP. Tu jest zewsząd blisko, tu młody chłopak, dziewczyna po szkole mogą pójść na trening bo zdążą zjeść obiad, itd. Na obecny stadion Granatu to wyprawa. A co ze stadionem Granatu? Czyli z czym? Zdekapitalizowanym budynkiem, kawałkami drewnianych ławek, itd.? Należy aby miasto (oczywiście nie od jutra rano ale zgodnie z przyjętym i zaakceptowanym wcześniej społecznie planem ten teren zaorało i przeznaczyło pod prywatną lub partnerską publiczno/prywatną inwestycję w hotel, SPA, restaurację, salę konferencyjną, korty, może zespół basenów, itd. Koniecznie min. 3 gwiazdki, klient ale i sporo pracy dla miejscowych znajdzie się albowiem obok zbiornik Rejów, w przyszłości zalew Bzin, piękny las, trasa S7 i nieco ponad godzinę jazdy z Wwy i Krakowa. Wielu kibiców uzna tę propozycję za prowokacyjną, obrazoburczą, ale emocje należy odłożyć na bok. Czas zejść na ziemię i zakończyć z romantycznymi, nieefektywnymi dyrdymałami o minionej świetności Granatu. Granat to nie stadion bo gdyby tak nawet myśleć to zastanówmy się. Jeśli nie ma dziś stadionu z prawdziwego zdarzenia to jak oczekiwać aby była drużyna? Nie ma stadionu to nie ma i drużyny. Zebrać należy pamiątki, albumy po drużynie jeśli nie zostały tak jak sam zespół zniszczone, zmarnowane i przekazać do MOB lub innej izby pamięci np. na przyszłym zapleczu stadionu miejskiego jaki a miarę aspiracji mieszkańców Skarżyska powinien, po mojemu musi powstać na obecnym terenie Ruchu. I tu będzie można kontynuować sport szkolny, także zawodową drużynę piłkarską Granat i nie tylko tę dziedzinę sportu (klub Granat, STS i pozostałe należy połączyć, a działaczy którym to nie odpowiada pogonić w diabły aby nie szkodzili sportowi w mieście poprzez swoje osobiste animozje związane w dużej mierze z podeszłym wiekiem lub zbliżanie się do starczego).
Cytuj
0honey2009-10-29 11:09#4
1:6
http://zksgranat.info/content/view/267/
Cytuj
0publow2009-10-29 10:43#3
A jaki wynik? ;-)
Cytuj
0honey2009-10-29 10:13#2
przykre, że granacik przegrywa ale wieszać psów nie powinniśmy, grają tak jak potrafią i dopóki nie wzmocnią się (czytaj nie dostaną większego wsparcia finansowego) wiele się nie zmieni...
p.s. pamiętam lepsze czasy granatu i wierzę, że kiedyś jeszcze powrócą
Cytuj
0rejow1022009-10-29 09:26#1
Ludzie po co pisać o takich patalachach, szkoda tylko miejsca i aparatu fotograficznego
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Ostatnio opublikowane

Wspólnie świętowaliśmy 20-lecie powiatu skarż…

Opublikowano: 25.08.2019 12:13

Komentarzy: 0

XIX Nocny Półmaraton Wtórpol i III Dycha Wtó…

Opublikowano: 25.08.2019 10:04

Komentarzy: 0

Zwycięstwo rezerw Granatu na inaugurację B kl…

Opublikowano: 25.08.2019 00:14

Komentarzy: 0

Pierwsza porażka Granatu, pięć bramek stracon…

Opublikowano: 24.08.2019 19:20

Komentarzy: 0

Blisko 200 uczestników na Letnim Powiatowym M…

Opublikowano: 24.08.2019 18:38

Komentarzy: 0

Napad na kantor, policja szuka sprawców. Skra…

Opublikowano: 23.08.2019 18:47

Komentarzy: 2

Budżet Obywatelski: w poniedziałek rusza głos…

Opublikowano: 23.08.2019 12:15

Komentarzy: 0

Stypendia Starosty Skarżyskiego przyznane

Opublikowano: 23.08.2019 11:58

Komentarzy: 0

Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka

Opublikowano: 23.08.2019 11:01

Komentarzy: 0

Pod szyldem STS-u Skarżysko zdobyli wicemistr…

Opublikowano: 22.08.2019 18:23

Komentarzy: 1

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >

Dodaj ogłoszenie +

Opinie w GoWork.pl

Ostatnio na forum

  • Brak postów do publikacji.