19.08.2019 Ostatnia aktualizacja 17:32, 19.08.2019

Wkrótce II edycja HALPN

Autor:
wikary
Opublikowano: 06 Lis 2009
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Sport
W drugi weekend grudnia, w niedzielę, wystartuje kolejna już liga gier zespołowych. Będzie to Halowa Amatorska Liga Piłki Nożnej, sezon 2009/2010.

To druga edycja HALPN. Pierwsza  zakończyła się 25. kwietnia br.  Wtedy walczyło ze sobą aż 20 drużyn. Zwycięzcą została ekipa Mc Smak. Tym razem, nowa HALPN, będzie podzielona na dwie kategorie: OPEN (+16 lat) i OLDBOY (+35 lat).

Pierwsze kopnięcie piłki zaplanowane jest na 13. grudnia. Zanim to jednak nastąpi do 2. grudnia (środa) można zgłaszać swój udział w tych rozgrywakch. Ilość drużyn jest ograniczona, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o zapoznanie się z regulaminami, podpisanie oświadczenia, wypełnić formularz zgłoszeniowy i dostarczyć  te dokumenty do hali sportowej, ul. Sienkiewicza 34.

Regulamin HALPN - OPEN (+16 lat)
Regulamin HALPN - OLDBOY (+35 lat)
Formularz zgłoszeniowy HALPN
Oświadczenie

mcsir.jpg

Komentarze

0honey2009-11-10 20:33#15
zima, może nie powinienem się wypowiadać akurat w tym wątku bo nie znam piłkarzy amatorów ale zapewniam, że jeśli chodzi o koszykówkę to nie ma nadmiernie ambitnych nawet jeśli są wiekiem zaawansowani;-)
Cytuj
0jack2009-11-10 20:28#14
Wszyscy poruszamy temat pieniedzy za wpisowe. Kasa kasą, a czy ktoś zwrócił uwagę na to , że będziemy grać na oświadczenie? to znaczy oświadczymy że jak sie cos stanie w trakcie meczu, to nie możemy sie ubiegać o odszkodowanie z ubezpieczenia bo takiego nie ma dla uczestników! Ubezpieczone sa tylko rozgrywki a nie zawodnicy! Tylko wiedząc z doświadczenia i podpowiedzi pewnej osoby z ... towarzystwa ubezpieczeniowego, ktoś kto złożył taką wolę porzez oświadczenie RÓWNIE dobrze i szybko MOŻE się z takiej woli wycofać i ... co potem zrobi organizator??? Może mi to ktos wytłumaczyć? Pozdrawiam
Cytuj
0zima2009-11-10 20:15#13
honey . Ja wiem z autopsji, ze w tej zabawie dojrzałych osób jest mniej więcej po równo dbałości o swoją tężyznę i ciągłe sprawdzanie ile jest jeszcze siły i umiejętności / nadmierne sportowe ambicje/
Cytuj
0honey2009-11-10 20:02#12
zdecydowanie popieram pomysł żeby młodzież szkolna nie płaciła nic a 'młodzież' nieco starsza podwójnie:-)
zima! - starsi panowie nie próbują nic udowodnić tylko mają świadomość, że ruch to zdrowie i dlatego się udzielają fizycznie;-)
Cytuj
0zima2009-11-10 19:52#11
Popieram Michała w całej rozciągłości z tym, że kategorie wiekowe można byłoby ustalić tak jak w rozgrywkach letnich na Kamiennej. Dla młodzieży w wieku szkolnym nikt nie powinien ważyć się na pobieranie jakichkolwiek wpłat. Dodam więcej, dla tych młodzieniaszków organizatorzy powinni zadbać o wyposażenie w jednolite stroje jako wstępną zachętę do sportowej aktywności.
Starsi co chcą się sportowo realizować na boisku winni ponosi koszty tak jak każdy dorosły realizujący swoje hobby, czy to wędkowanie czy chodzenie po górach, czy też smaczne grillowanie.
Ważne też jest to aby nie było sytuacji, że dla zabicia wolnego czasu młodzież siedzi na trybunach a starsi panwie z przerwą na piwko próbują udowodnić sobie ,ze są wciąż dobrzy jak za młodzieńczych lat.
Dobrej zabawy na hali dla wszystkich serdecznie życzę, a dla najlepszych oczekuję mobilizujących wyróżnień z drobnymi nagrodami.
Cytuj
0Venom2009-11-10 12:28#10
Ludzie co się dziwicie. Pan Małkus zarabia grubo ponad 6 tysięcy miesięcznie. Dla niego 500 PLN to nie jest dużo.

Syty głodnego nie zrozumie. Ehh...
Cytuj
0honey2009-11-10 11:14#9
to może zbojkotować rozgrywki ;-) a tak serio to też uważam, że za takiego rodzaju rozgrywki nie powinno się płacić (albo płacić symbolicznie) mnie może i było by stać ale pamiętam (jak byłem młody;-)), że w wieku szkolnym inne są wydatki młodzieży i nawet największych młodych zapaleńców stać nie będzie... i dotyczy to nie tylko piłki ale siatki, kosza i innych dyscyplin...
a później ktoś powie: Przecież promujemy sport amatorski :-) śmiech!!!
P.S. a kiedy będzie koszykówka?? ile będzie kosztować? bo nie wiem czy szukać sponsora? ;-)
Cytuj
0Michal2009-11-10 10:12#8
Widac ze przez to wpisowe nie chca trafic do mlodziezy tylko osob ktore juz pracuja i moga pokryc te 500 zl...

Mi predzej by sie widzial inny podzial wiekowy

- 14-21 lat - i tu bez wpisowego lub z malym wpisowym tak kolo 100 zl, mysle ze 100 zl na druzyne to juz nei tak duzo dla mlodziezy

- 21+ - i tu by graly wszystkie osoby ktore juz jako tako stac na normalne wpisowe 500 zl.

Tak mi przynajmniej to by sie lepiej widzialo, bo jakos watpie ze kategoria +35 bedzie miala duzo druzyn. Pozdrawiam
Cytuj
0Janek562009-11-10 08:23#7
500 złotych za start? W tamtym roku za rundę się płaciło 200 złotych i tak nie wszystkich było stać. Te ceny uderzają w młodzież.
Cytuj
0Aissa2009-11-10 07:33#6
W samym skarżysku jest 8 parafii a w dekanacie chyba 14. Może zapytać proboszczów zaczynając od tego najzaradniejszego to 14 drużyn już może mieć opłacone wpisowe. Nie zbiednieją a ta propozycja nie powinna ich rozwścieczyć bo podobno bardziej zajmuje ich duch niż materia. Warto sprawdzić.
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Ostatnio opublikowane

Tragedia w wieżowcu przy ul. Mickiewicza, męż…

Opublikowano: 19.08.2019 18:44