Paryska 232A | Skarżysko-Kamienna +48 663 01 55 99 kontakt@skarzysko24.pl
Teraz
20°C
|
Jutro
18.82°C | 28.64°C
- Reklama -
Image

Egzamin dyplomowy w Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Skarżysku – Kamiennej

autor: Kolegium Pracowników Służb Społecznych

W dniu 25 czerwca 2024 roku w Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Skarżysku – Kamiennej odbył się egzamin dyplomowy. Słuchacze zaprezentowali bardzo wysoki poziom wiedzy i umiejętności praktycznych wyrażonych w opracowaniu i realizacji projektów socjalnych, które były tematem prac dyplomowych .

Kończąc 3 letnią naukę i  zdobywając  dyplom ukończenia Kolegium absolwenci uzyskali pełne  kwalifikacje do pracy w zawodzie pracownik socjalny.

Nasze Kolegium funkcjonuje pod patronatem Uniwersytetu Jana Kochanowskiego  w Kielcach i jest jedną z 3 publicznych szkół tego typu w Polsce. Kolegium realizuje również doskonalenie kadr Służb Społecznych. Prowadzi specjalizacje I i II stopnia w zawodzie pracownik socjalny, oraz specjalizację  z organizacji pomocy społecznej.

Absolwentom bardzo gratulujemy i życzymy spełnienia  wszystkich zawodowych i osobistych planów !!!

Tych zaś, którzy lubią kontakt z ludźmi, lubią pomagać, zapraszamy do KPSS!  Poza kształceniem w zawodzie pracownika socjalnego Kolegium, oferuje wiele innych zawodów  dla młodzieży i dorosłych, realizowanych w Szkole Policealnej, np. technik farmaceutyczny, technik masażysta, technik sterylizacji medycznej, asystentka i higienistka stomatologiczna i  inne. 

0203040506

Redakcja's Avatar

Redakcja

Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
zyczeniadziensamorzadu.jpg
zyczenia_dzien_samorzAdowca.jpg
reklamackziu_2024.gif
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 663 01 55 99
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie