Paryska 232A | Skarżysko-Kamienna +48 663 01 55 99 kontakt@skarzysko24.pl
Teraz
20°C
|
Jutro
18.82°C | 28.64°C
- Reklama -
Image

Zatrzymany sprawca kradzieży rozbójniczej

Policyjny dozór i poręczenie majątkowe, to środki zapobiegawcze jakie zastosował prokurator wobec 26-letniego mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego. Mężczyzna podejrzany jest o dokonanie kradzieży rozbójniczej w jednym ze skarżyskich marketów. Wkrótce odpowie przed sądem. Może spędzić za kratkami nawet dziesięć lat.

Zdarzenie miało miejsce w połowie kwietnia tego roku. W rejon jednego ze skarżyskich marketów przyjechało trzech młodych mężczyzn. Dwóch z nich weszło do sklepu, trzeci pozostał w aucie. Zabrali z półki dwie butelki alkoholu warte blisko 600 złotych i nie płacąc usiłowali opuścić placówkę. Kradzież zauważyła pracownica i postanowiła zareagować. Wówczas jeden z rabusi poszarpał i odepchnął kobietę. Następnie razem z łupem złodzieje uciekli. Sprawą zajęli się kryminalni. Ich skrupulatna praca zaowocowała ustaleniem sprawców. W środowy ranek policjanci „odwiedzili” 26-letniego mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego. Zdziwiony ostrowczanin został przewieziony do skarżyskiej komendy. Śledczy znają także personalia jego kompanów, z którymi „gościł” w Skarżysku w dniu zdarzenia. Ich zatrzymanie jest kwestią czasu.

W czwartek mężczyzna stanął przed prokuratorem i usłyszał zarzut dokonania kradzieży rozbójniczej. Zastosowano wobec niego poręczenie majątkowe i policyjny dozór. Niebawem wytłumaczy się przed sądem. Za kratami rozbójnik może pokutować nawet przez dziesięć lat.

Mariusz Busiek's Avatar

Mariusz Busiek

Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
zyczeniadziensamorzadu.jpg
zyczenia_dzien_samorzAdowca.jpg
reklamackziu_2024.gif
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 663 01 55 99
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie