Paryska 232A | Skarżysko-Kamienna +48 663 01 55 99 kontakt@skarzysko24.pl
Teraz
20°C
|
Jutro
18.82°C | 28.64°C
- Reklama -
Image

Dwa dni siatkarskich zmagań

W Skarżysku odbył się IX Turnieju Policjantów Województwa Świętokrzyskiego w Piłce Siatkowej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach i Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów Województwa Świętokrzyskiego.

Stróże prawa z kieleckiego oddziału prewencji zwyciężyli w IX Turnieju Policjantów Województwa Świętokrzyskiego w Piłce Siatkowej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach i Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów Województwa Świętokrzyskiego. Patronat na imprezą objął Prezydent Miasta Skarżyska-Kamiennej Konrad Krönig.

Dwanaście siatkarskich drużyn z całego województwa zameldowało się we wtorkowy ranek w skarżyskiej Hali Sportowej przy ulicy Sienkiewicza. IX Turniej Policjantów Województwa Świętokrzyskiego w Piłce Siatkowej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach i Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów Województwa Świętokrzyskiego oficjalnie otworzyli: p.o. pierwszego zastępcy szefa świętokrzyskich policjantów insp. Tomasz Jarosz, p.o. zwierzchnika skarżyskich mundurowych mł. insp. Wojciech Król oraz przewodniczący policyjnych związkowców Jerzy Kaniewski.

We wtorek policjanci rywalizowali w rozgrywkach grupowych. Drużyny z pierwszych i drugich miejsc kwalifikowały się do ćwierćfinałów imprezy. Ta faza wyłoniła półfinalistów turnieju i do najlepszej czwórki awansowały ekipy: OPP Kielce, KPP Pińczów, KMP Kielce i KPP Starachowice.

W pierwszym środowym półfinale los skojarzył mundurowych z KPP Pińczów oraz OPP Kielce. Policjanci z oddziału prewencji po zaciętych setach zwyciężyli 2:0. W drugim meczu, którego stawką był finał imprezy spotkali się reprezentanci KMP Kielce i KPP Starachowice. Ci drudzy wygrali 2:0 i mogli cieszyć się z prawa gry o I miejsce.

W zaciętym meczu o najniższy stopień podium lepsi okazali się zawodnicy z Pińczowa, którzy wygrali 2:0 z kolegami z komendy miejskiej w Kielcach, i cieszyli się z zajęcia III miejsca w turnieju. Jak przystało na finał, bardzo ciekawy przebieg miało spotkanie pomiędzy OPP Kielce i KPP Starachowice. Po pełnym ciekawych akcji spotkaniu, policjanci z oddziałów prewencji okazali się lepsi, wygrali w dwóch setach i zapewnili sobie główne trofeum zawodów.

Puchary, medale i nagrody w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach insp. Grzegorza Napiórkowskiego wręczyli: p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Skarżysku - Kamiennej mł. insp. Wojciech Król oraz przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów Województwa Świętokrzyskiego Jerzy Kaniewski.

Ostateczna klasyfikacja turnieju:

I miejsce - OPP Kielce

II miejsce - KPP Starachowice

III miejsce - KPP Pińczów

IV miejsce - KMP Kielce

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16

Jarosław Gwóźdź's Avatar

Jarosław Gwóźdź

Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
zyczeniadziensamorzadu.jpg
zyczenia_dzien_samorzAdowca.jpg
reklamackziu_2024.gif
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 663 01 55 99
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie