Paryska 232A | Skarżysko-Kamienna +48 663 01 55 99 kontakt@skarzysko24.pl
- Reklama -
Image

Zderzenie dwóch pojazdów na trasie krajowej S7 przy zjeździe na Skarżysko

Na szczęście nikomu nic się nie stało, Foto: Ochotnicza Straż Pożarna w Skarżysku-Kamiennej

W środę po godzinie 14 na trasie krajowej S7 (na pasie w kierunku Warszawy) doszło do kolizji dwóch pojazdów. Na miejsce zdarzenia natychmiastowo skierowano zastępy ratownicze z JRG Skarżysko-Kamienna oraz OSP Skarżysko, aby udzielić niezbędnej pomocy i zabezpieczyć teren.

Po przybyciu na miejsce akcji okazało się, że doszło do zderzenia busa marki MAN z samochodem ciężarowym marki SCANIA, który przewoził na naczepie metalowy kontener. W chwili zdarzenia w busie znajdowało się pięć osób, natomiast w samochodzie ciężarowym podróżował jedynie kierowca. Na szczęście żadna z osób nie odniosła obrażeń w wyniku kolizji.

- Działania strażaków skupiły się na zabezpieczeniu obszaru zdarzenia oraz odłączeniu akumulatora z uszkodzonego busa, aby zapobiec ewentualnym zagrożeniom związanym z użyciem narzędzi hydraulicznych. Dodatkowo, podjęto również działania mające na celu neutralizację ewentualnie wyciekających płynów eksploatacyjnych, zapewniając tym samym bezpieczeństwo dla uczestników ruchu drogowego oraz środowiska naturalnego- informuje mł. bryg. Marcin Kuźdub, Naczelnik Wydziału w KP PSP w Skarżysku-Kamiennej

Na miejscu zdarzenia pojawiły się także inne służby, w tym Zespół Ratownictwa Medycznego,  Policja, które przeprowadziły wstępne oględziny oraz zabezpieczyły dokumentację zdarzenia oraz firma FB Serwis ( odpowiedzialna za utrzymanie drogi),  która została zaangażowana w działania mające na celu przywrócenie pełnej funkcjonalności drogi.

Czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Skarżysku-Kamiennej.

kols7 2

 

Redakcja's Avatar

Redakcja

- Reklama -
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 663 01 55 99
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie