Paryska 232A | Skarżysko-Kamienna +48 663 01 55 99 kontakt@skarzysko24.pl
- Reklama -
Image

Policyjny dron czuwa nad bezpieczeństwem pieszych

W piątek od rana od rana policjanci skarżyskiej drogówki wspólnie z funkcjonariuszami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach prowadzą działania pn. „Bezpieczne przejście”, które mają na celu poprawę bezpieczeństwa w rejonie przejść dla pieszych. Podczas akcji zostanie użyty policyjny dron, dzięki któremu mundurowi z powietrza będą obserwować skrzyżowania i rejony przejść dla pieszych.

W ramach dzisiejszych działań pod kryptonimem „Bezpieczne przejście” można napotkać w rejonie przejść dla pieszych policjantów skarżyskiej drogówki wraz ze stróżami prawa z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach. Funkcjonariusze zwracają szczególną uwagę na pieszych, rowerzystów i kierujących pojazdami, którzy swoim niewłaściwym zachowaniem powodują zagrożenie dla osób na drodze. Mundurowi sprawdzają czy piesi korzystają z wyznaczonych przejść oraz czy stosują się do sygnalizacji świetlnej. Reagują na wykroczenia popełniane przez osoby naruszające przepisy ruchu drogowego. Działania są prowadzone z wykorzystaniem policyjnego drona i mają cykliczny charakter.

Apelujemy o bezpieczną jazdę i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego. Pamiętajmy o zachowaniu szczególnej ostrożności podczas zbliżania się do przejścia dla pieszych. W przypadku zdarzenia drogowego i w kontakcie z pojazdem, pieszy nie ma żadnych szans.

KPP Skarżysko-Kamienna

- Reklama -
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 663 01 55 99
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie