Paryska 232A | Skarżysko-Kamienna +48 663 01 55 99 kontakt@skarzysko24.pl
- Reklama -
Image

Pożar budynku gospodarczego przy ulicy 3 Maja w Skarżysku-Kamiennej

Foto: mł. bryg. Jakub Miernik

2 kwietnia 2024 roku, poł godziny po północy do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku przy ulicy 3 Maja w Skarżysku-Kamiennej.

Do pożaru zadysponowane zostały zastępy z JRG Skarżysko-Kamienna oraz z OSP Skarżysko-Kamienna. Po dojeździe na miejsce zdarzenia pierwszych sił i środków okazało się, że pożarem jest objęty dach drewnianego budynku gospodarczo-inwentarskiego. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączenia napięcia elektrycznego do palącego się budynku jak i budynku sąsiedniego, podaniu jednego prądu wody na palący się budynek i jednego w obronie na budynek sąsiadujący. Po wstępnym przygaszeniu pożaru strażacy przeszukali budynek pod kątem osób poszkodowanych, nikogo nie znaleziono.

Ponadto strażacy sprawdzili cały budynek za pomocą kamery termowizyjnej na obecność ukrytych zarzewi ognia i zdemontowali nadpalone elementy konstrukcji dachu, które groziły zawaleniem.

W działaniach brało udział łącznie 4 zastępy PSP i 1 OSP Skarżysko-Kamienna. Łącznie 20 strażaków.

pozar3maja2

Opracowanie: asp. Rafał Maciejczak – oficer prasowy KP PSP Skarżysko-Kamienna Zdjęcia: mł. bryg. Jakub Miernik – JRG Skarżysko-Kamienna

Redakcja's Avatar

Redakcja

- Reklama -
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 663 01 55 99
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie