Paryska 232A | Skarżysko-Kamienna +48 663 01 55 99 kontakt@skarzysko24.pl
Teraz
20°C
|
Jutro
18.82°C | 28.64°C
- Reklama -
Image

Redakcja

Osoby wymienione w poniższym zestawieniu są członkami redakcji skarzysko24.pl i są uprawnione do reprezentowania tego medium. Członkowie redakcji w trakcie wykonywania zadań na rzecz portalu posługują się imiennymi legitymacjami prasowymi.

Korzystanie serwisów skarzysko24.pl i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe jest wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach Korzystania z Serwisu. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione.

Redakcja nie zwraca nie zamówionych materiałów, a w razie opublikowania zastrzega sobie prawo do ich skracania. Creation Point nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń i reklam i ma prawo odmówić publikacji bez podania przyczyny. Wszystkie materiały są objęte prawem autorskim. Przedruk materiałów w jakiejkolwiek formie i w jakimkolwiek języku bez wcześniejszej pisemnej zgody Wydawcy jest zabroniony.

Mariusz Busiek
Mariusz BusiekRedaktor Naczelny
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. +48 663 015 599
Zbyszek Biber
Zbyszek BiberRedaktor portalu
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,tel. +48 508 12 72 16

Adres redakcji:

Portal skarzysko24.pl
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
tel.: + 48 663 01 55 99
adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wydawca:

Creation Point
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
tel.: + 48 663 01 55 99
adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZASADY KORZYSTANIA SERWISU SKARZYSKO24.PL

Redakcja skarzysko24.pl dokłada starań, aby korzystanie z serwisu było intuicyjnie proste i wygodne. Spodziewamy się jednak, że możesz mieć do nas kilka pytań. Poniżej znajdziesz informacje, które mogą być dla Ciebie przydatne. Jeżeli nie znajdziesz w nich poszukiwanych odpowiedzi, skorzystaj z kontaktu z nami aby zadać pytanie. 

Warunki użytkowania

Korzystając z serwisu skarzysko24.pl wyrażasz tym samym akceptację postanowień zawartych na tej stronie. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy o przerwanie korzystania z skarzysko24.pl

Zawartość skarzysko24.pl nie może być wykorzystywana w żaden sposób, który naruszałby prawa innych osób lub miałby na celu rozpowszechnianie fałszywych, obraźliwych, gorszących, deprawujących lub zakazanych treści, zniesławianie kogokolwiek, zachęcanie do nietolerancji, nienawiści, agresji lub zachowań niezgodnych z prawem. 

Redakcja skarzysko24.pl w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne skutki, straty bądź uszkodzenia wynikające z decyzji lub działań podejmowanych w oparciu o informacje zawarte w serwisie skrzysko24.pl albo wynikające z innego użycia serwisu skrzysko24.pl

Redakcja skarzysko24.pl może dokonywać zmian w zawartych tu postanowieniach, których zmieniona treść będzie publikowana na stronach pomocy serwisu skarzysko24.pl

Prawo autorskie i prawo prasowe

Zawartość serwisu skarzysko24.pl, obejmująca tekst, obrazy i materiały multimedialne, jak również nazwy i znaki graficzne skarzysko24.pl oraz innych podmiotów są chronione prawami autorskimi oraz innymi przepisami prawnymi. 

Pisemna zgoda redakcji skarzysko24.pl jest niezbędna aby w celach innych niż osobiste i niekomercyjne kopiować, zmieniać lub adaptować zawartość skarzysko24.pl, tworzyć dzieła pochodne w oparciu o zawartość skarzysko24.pl bądź w jakikolwiek sposób w całości albo w części transmitować lub rozpowszechniać oryginalną lub zmienioną zawartość skarzysko24.pl, przy zachowaniu przepisów prawa autorskiego i prawa prasowego. 

Część zawartości serwisu skarzysko24.pl może być chroniona prawami autorskimi innych osób i podmiotów. 

Wysyłając za pomocą formularza swoje opinie w formie tekstu wyrażasz tym samym zgodę dla redakcji skarzysko24.pl na nieodpłatną publikację i dalsze wykorzystanie tego tekstu w formie oryginalnej lub zmienionej bez podawania autora. 

Redakcja skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zgodnych z prawem reklam i ogłoszeń. 

Twoje opinie na portalu skarzysko24.pl

Zachęcamy Cię do wyrażania swoich opinii i poglądów w serwisie skarzysko24.pl. Poniżej interesujących wiadomości i artykułów znajdziesz formularz pozwalający wyrazić Ci własną opinię na tematy w nich poruszane. Możesz w ten sposób wziąć udział w publicznej dyskusji. 

>Aby uchronić Cię przed złośliwymi użytkownikami, którzy mogliby podawać się za Ciebie podpisując własne wypowiedzi Twoim pseudonimem, wymagana jest rejestracja. 

Redakcja skarzysko24.pl dba o poszanowanie godności innych osób. Aby zapobiec nadużyciom wraz z treścią opinii i wiadomości przesyłanych za pomocą formularzy zapisywany jest adres internetowy (adres IP) komputera, z którego wysyłasz tę treść. Adres IP nie jest publikowany w serwisie skarzysko24.pl razem z Twoją opinią. Adres ten ma postać liczbową i po podjęciu dodatkowych kroków prawnych pozwala na ustalenie Twojej tożsamości i dokładnej lokalizacji. 

Redakcja będzie usuwać opinie naruszające prawa innych osób, zawierające fałszywe, obraźliwe, gorszące, deprawujące lub zakazane treści, zniesławiające kogokolwiek, zachęcające do nietolerancji, nienawiści, agresji lub zachowań niezgodnych z prawem. Opinie tego typu będą usuwane niezwłocznie po ich zauważeniu. 

Prywatność i ochrona tożsamości

>Serwis skarzysko24.pl umieszcza na Twoim komputerze dane (cookies) pozwalające na śledzenie Twojej aktywności podczas przeglądania zawartości serwisu oraz umożliwiające korzystanie z wielu zaawansowanych funkcji portalu. Serwis skarzysko24.pl nie używa sygnalizatorów WWW (web beacons). 

Redakcja skarzysko24.pl nie gromadzi żadnych danych będących danymi osobowymi użytkowników. Jeżeli w formularzach kontaktu z redakcją lub wyrażania opinii podasz jakiekolwiek dane osobowe, swoje lub innego człowieka, dane te zostaną zignorowane i usunięte. Siłą rzeczy nie przetwarzamy danych osobowych ani nie udostępniamy ich innym podmiotom. 

Zawartość formularzy dostępnych w serwisie skarzysko24.pl jest przesyłana między Twoim komputerem a komputerem odległym za pośrednictwem zwykłego, nieszyfrowanego połączenia. Pamiętaj, aby nigdy nie wpisywać w formularzach swoich danych osobowych ani innych poufnych informacji.

Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
zyczeniadziensamorzadu.jpg
zyczenia_dzien_samorzAdowca.jpg
reklamackziu_2024.gif
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 663 01 55 99
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie