Rozbłysły światełka na miejskiej choince
Na długo przed planowanym zapaleniem lampek pod choinką zbierali się mieszkańcy Skarżyska, którzy przyszli wspólnie kolędować.
O godzinie 17:30 włączone zostały światełka na choince. Głos zabrał Prezydent Roman Wojcieszek. Prezydent życzył mieszkańcom Skarżyska i ich rodzinom zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, a także szczęśliwego Nowego Roku.
W nastrój świąteczny wprowadziło wszystkich przybyłych wspólne śpiewanie kolęd.













KW Foto: M.Busiek
O godzinie 17:30 włączone zostały światełka na choince. Głos zabrał Prezydent Roman Wojcieszek. Prezydent życzył mieszkańcom Skarżyska i ich rodzinom zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, a także szczęśliwego Nowego Roku.
W nastrój świąteczny wprowadziło wszystkich przybyłych wspólne śpiewanie kolęd.














KW Foto: M.Busiek

{fcomment}














Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.