Bal Słowackiego w I LO
Tydzień temu gościliśmy na ,,Balu Romantyka" w II LO,a w piątek odwiedziliśmy I LO, gdzie zorganizowano ,,Bal Słowackiego". Podobnie jak w przypadku ,,Mickiewicza" takie bale organizowane są w szkole od lat. Jak widać taka forma spędzenia wolnego czasu, cieszy się dużą popularnością wśród skarżyskiej młodzieży.
O oprawę muzyczną balu zadbał zespół Lunatycy ze Skarżyska. Zapraszamy na fotorelację z tego balu.

















































































































M.Busiek, Foto: Mariusz Busiek

{fcomments}

{fcomments}














Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.