II Parafialny Festyn Rodzinny przy Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej
. W niedzielę przy Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennej odbył się II Parafialny Festyn Rodzinny. Dla wszystkich uczestników przygotowano szereg atrakcji. Patronat nad imprezą objęła Rada Rycerzy Kolumba ze Skarżyska.
Organizatorzy dla wszystkich, który zdecydowali się na wzięcie udziału w festynie przygotowali wiele atrakcji m.in. park rozrywki dla najmłodszych, konkursy z nagrodami, loterie fantowe, karaoke itp. Nie zabrakło konkurencji sportowych takich jak: turniej piłki siatkowej drużyn mieszanych, turniej piłki nożnej. Przed zgromadzoną publicznością wystąpił zespół Big Band.
Organizatorzy przygotowali dla uczestników coś dla podniebienia - swojski chleb ze smalcem i ogórkiem kiszonym, pierogi, domowe ciasto oraz jabłka.
Organizatorzy przygotowali dla uczestników coś dla podniebienia - swojski chleb ze smalcem i ogórkiem kiszonym, pierogi, domowe ciasto oraz jabłka.
Niedzielne popołudnie upłynęło w miłej, rodzinnej atmosferze. Jak zapowiadają organizatorzy kolejny festyn rodzinny już za rok.







































































































ZB, Foto: Zbyszek Biber

{fcomments}








Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.