Skarżysko-Kamienna kontakt@skarzysko24.pl
- Reklama -
Image

Lodowisko już otwarte, w pierwszym dniu jeździmy za darmo

W środę 30 listopada, oficjalnie został zainaugurowany sezon 2016/2017 na lodowisku miejskim im.M.Filipowskiego . Punktualnie o godzinie 15.00 pierwsi łyżwiarze mogli wejść na lód.  W pierwszym dniu korzystanie z lodowiska jest bezpłatne.

Na otwarcie lodowiska wielu z mieszkańców Skarżyska - Kamiennej czekało z niecierpliwością,  jak wszyscy wiemy, inauguracja sezonu odwlekła się w czasie, a wszystko przez pogodę, która bardziej przypominała wiosnę niż zimę. W ostatnich dniach jednak wszystko wróciło do normy, za oknem biało i mróz,  od dzisiaj można korzystać z lodowiska. 

W pierwszym dniu funkcjonowania lodowiska każdy, może skorzystać z niego za darmo (do godziny 21.00). 

Lodowisko będzie czynne codziennie w godzinach od 8 do 21.30 (w poniedziałki lodowisko będzie czynne od 9:15). Osoby, które nie posiadają własnych łyżew za odpowiednią opłatą (zgodnie z cennikiem) mogą je wypożyczyć w wypożyczalni znajdującej przy lodowisku.


GODZINY OTWARCIA LODOWISKA MIEJSKIEGO
IM. MIECZYSŁAWA FILIPOWSKIEGO W SKARŻYSKU – KAMIENNEJ


STAŁA REZERWACJA

SOBOTA- W GODZ. 8.00- 10.30

NIEDZIELA - W GODZ. 8.00 -11.30  
 

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA, CZWARTEK
W GODZ. 20.30- 21.30 

TERCJA I (oprócz poniedziałku)
8.00 - 9.00
TERCJA II
9.15 - 10.15
TERCJA III
10.30 - 11.30
PRZERWA TECHNICZNA
11.30 - 11.45
TERCJA IV
11.45 - 12.45
TERCJA V
13.00 - 14.00
PRZERWA TECHNICZNA
14.00 - 14.30
TERCJA VI
14.30 - 15.30
TERCJA VII
16.00 - 17.00
PRZERWA TECHNICZNA
17.00 - 17.30
TERCJA VIII
17.30 - 18.30
TERCJA IX
19.00 - 20.00
TERCJA X
20.30 - 21.30

Cennik Lodowiska

L.p

Rodzaj usługi

Cena

Czas

1.

Bilet normalny sobota - niedziela 8 zł 60 min.
2.
Bilet normalny wtorek - piątek

7 zł 60 min.

3.

Bilet normalny poniedziałek
5 zł

60 min.
4. Bilet ulgowy : dla uczących się do lat 24 za okazaniem legitymacji, renciści, inwalidzi, emeryci za okazaniem legitymacji emeryta lub rencisty wydanej przez ZUS,osoby będące na zasiłku przedemerytalnym za okazaniem dowodu osobistego oraz zaświadczenia lub decyzji 5 zł 60 min.

5.

Bilet rodzinny ( 1 rodzic + jedno dziecko do lat 13-tu ) 10 zł 60 min.

6.

Wypożyczenie łyżew na zajęcia szkolne lekcyjne i pozalekcyjne 1 zł 60 min./os.
7. Wypożyczenie kasku

5 zł 60 min.

8.
Rezerwacja lodowiska 250 zł 60 min.

9.
Wypożyczenie łyżew 4 zł 60 min./os.

10.
Ostrzenie łyżew 8 zł ostrzenie

11.
Kaucja za karnet magnetyczny 10 zł 1 sztuka

12.
Kaucja za szafkę (zwrotna) 2 zł 1 sztuka

13.
Karnet lodowisko (magnetyczny 10 wejść) 70 zł sezon

14.
Wypożyczenie sprzętu do nauki jazdy na łyżwach ("Pingwinek) 10 zł 60 m





Zbyszek Biber's Avatar

Zbyszek Biber

Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.

Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.

Informacja! Informujemy, że w trosce o jakość dyskusji każdy komentarz przechodzi proces moderacji. Twoja wypowiedź pojawi się na stronie po zatwierdzeniu przez administratora – zazwyczaj trwa to nie dłużej niż 24 godziny. Dziękujemy za cierpliwość!
Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie