Spotkanie z Parlamentarzystami w UM
W dniu dzisiejszym w Urzędzie Miasta odbyło się spotkanie z nowowybranymi parlamentarzystami powiatu skarżyskiego. W spotkaniu brali udział: Prezydent Skarżyska – Roman Wojcieszek, wiceprezydent Zdzisław Kobierski, Przewodniczący Rady Miasta - Jan Maćkowiak oraz zaproszeni dziennikarze. Zebranych przywitał Prezydent - Roman Wojcieszek:
Wraz z gratulacjami nasi parlamentarzyści otrzymali upominki – solidne, ostre scyzoryki świętokrzyskie:
Przewodniczący Rady Miasta – Jan Maćkowiak przekazał oczekiwania od mieszkańców:
Poseł Marzena Okła-Drewnownicz w imieniu wszystkich parlamentarzystów podziękowała za oddane głosy:
Co będzie priorytetem dla posłów?
| Poseł Marzena Okła-Drewnowicz: |
|
| Poseł Maria Zuba: |
|
| Poseł Krzysztof Grzegorek: |
|
| Poseł Andrzej Bętkowski: |
|
Następna część spotkania (zamknięta dla dziennikarzy) była poświęcona wypracowaniem metod działania i współpracy, Jak obiecał Prezydent - o efektach tej części spotkania będziemy niebawem poinformowani.






Informacja własna /S24Team/, Foto: BW










Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.