Powiatowy Konkurs Matematyczny - znamy laureatów
Konkurs odbywał się w dwóch poziomach: podstawowym i rozszerzonym. Każdy poziom podzielony był na trzy kategorie: A,B oraz C. O zakwalifikowaniu do odpowiedniej kategorii decydował wynik wynik egzaminu gimnazjalnego uczniów. Ogółem w konkursie wzięło udział 82 uczniów ze wszystkich szkół ponadgimnazjalnych powiatu skarżyskiego.
Fundatorami nagród byli: Kuratorium Oświaty w Kielcach, Starostwo Powiatowe w Skarżysku-Kamiennej oraz pan Wojciech Białek.
Konkurs podsumowała Izabela Żak z Zespołu Szkół Transportowo-Mechatronicznych. Dyplomy wręczali Katarzyna Bilska, członek Zarządu Powiatu oraz metodyk Wojciech Białek. Laureatom towarzyszyli dyrektorzy szkół oraz nauczyciele matematyki.
Fundatorami nagród byli: Kuratorium Oświaty w Kielcach, Starostwo Powiatowe w Skarżysku-Kamiennej oraz pan Wojciech Białek.
Konkurs podsumowała Izabela Żak z Zespołu Szkół Transportowo-Mechatronicznych. Dyplomy wręczali Katarzyna Bilska, członek Zarządu Powiatu oraz metodyk Wojciech Białek. Laureatom towarzyszyli dyrektorzy szkół oraz nauczyciele matematyki.
Wyniki konkursu:
Poziom rozszerzony liceum
Kategoria A
1. Michał Łukomski - II LO
2. Julia Rożkiewicz - I LO
3. Karol Szapsza - I LO
4. Jacek Gawron - II LO
4. Paweł Gładyś - I LO
Kategoria B
1. Małgorzata Janta - I LO
2. Małgorzata Sławińska - II LO
3. Weronika Łoboda - I LO
4. Dawid Kutwin - II LO
Kategoria C
1. Kacper Błaszczyk - II LO
2. Julia Górniak - I LO
Poziom rozszerzony technikum
Kategoria A
1. Mateusz Kowalik - ZSTM
2. Seweryn Zdziech - ZSTM
Poziom podstawowy liceum
Kategoria A
1. Aleksandra Krupa - II LO
Kategoria B
1. Natalia Nowaczkiewicz - I LO
2. Wojciech Pochwała - II LO
Kategoria C
1. Aleksandra Kasprzyk - I LO
2. Mateusz Szewczyk - I LO
2. Pamela Osóbka - II LO
Poziom podstawowy technikum
Kategoria A
1. Aleksandra Świtek - ZSE
1. Igor Boćkowski - ZST
2. Maciej Golis - ZSTM
Kategoria B
1. Marcelina Pękala - ZSTM
2. Agnieszka Drela - ZSE
Kategoria C
1. Patrycja Michnicka - ZSE
Ponadto uczniowie, którzy uzyskali maksymalną liczbę punktów otrzymali dodatkowe nagrody ufundowane przez Kuratorium Oświaty w Kielcach. Nagrody otrzymali: Małgorzata Janta, Kacper Błaszczyk i Marcelina Pękala. Michał Łukomski był bardzo blisko maksymalnej liczby punktów - otrzymał nagrodę od Wojciecha Białka.
Lista nauczycieli układających zadania:
1. Gabriela Stępień – Janicka – I LO
2. Jolanta Bury – I LO
3. Iwona Janta – I LO
4. Agnieszka Matla – II LO
5. Mariola Kuzian – II LO
6. Agnieszka Sieczka – ZSE
7. Małgorzata Sojka – ZST
8. Artur Malik – ZSSU
9. Maria Płatek – ZSTM
10. Izabela Żak – ZSTM
Lista nauczycieli sprawdzających prace konkursowe:
1. Jolanta Bury – I LO
2. Iwona Janta – I LO
3. Agnieszka Matla – II LO
4. Mariola Kuzian – II LO
5. Agnieszka Sieczka – ZSE
6. Małgorzata Sojka – ZST
7. Jadwiga Kowalczyk – ZSSU
8. Maria Płatek – ZSTM
9. Izabela Żak – ZSTM










Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.