Skarżysko-Kamienna kontakt@skarzysko24.pl
- Reklama -
Image

Starosta przekazał policjantom środki ochrony

W piątek starosta skarżyski Artur Berus przekazał skarżyskim policjantom środki ochrony. Urządzenia do dezynfekcji pomieszczeń, maseczki i rękawice ochronne przyjął szef skarżyskich mundurowych mł. insp. Tomasz Jarosz.
 
W piątkowe południe w skarżyskiej jednostce policji gościł starosta skarżyski Artur Berus. Samorządowiec przekazał funkcjonariuszom środki ochrony przydatne w codziennej służbie. Stróże prawa otrzymali 2 urządzenia do dezynfekcji pomieszczeń,  1500 sztuk maseczek typu FFP2, 5000 par rękawic ochronnych oraz 6 sztuk bezdotykowych dystrybutorów do płynów dezynfekcyjnych. Komendant mł. insp. Tomasz Jarosz podkreślił, że otrzymane przedmioty bez wątpienia  pomogą policjantom w sposób bezpieczny wypełniać codzienne obowiązki. Ponadto podziękował staroście za codziennie wsparcie i wzorową współpracę. Gość obiecał, że wkrótce mundurowi otrzymają także specjalną bramkę dezynfekującą, która zostanie zamontowana w drzwiach wejściowych do komendy.
 
Mariusz Busiek's Avatar

Mariusz Busiek

Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.

Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.

Informacja! Informujemy, że w trosce o jakość dyskusji każdy komentarz przechodzi proces moderacji. Twoja wypowiedź pojawi się na stronie po zatwierdzeniu przez administratora – zazwyczaj trwa to nie dłużej niż 24 godziny. Dziękujemy za cierpliwość!
Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia

No item found!

- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie