Paryska 232A | Skarżysko-Kamienna +48 663 01 55 99 kontakt@skarzysko24.pl
- Reklama -
Image

W wieku 20 lat zmarła Wiktoria Sieczka, mistrzyni świata juniorów w trójboju siłowym

Wiktoria Sieczka zmarła mając zaledwie 20 lat

Z ogromnym smutkiem przekazujemy wiadomość, że w dniu 26 marca 2024 roku nagle odeszła od nas Wiktoria Sieczka, absolwentka Zespołu Szkół Ekonomicznych w Skarżysku-Kamiennej, multimedalistka, mistrzyni świata juniorek, mistrzyni Europy i wielokrotna mistrzyni Polski w trójboju siłowym. Wiktoria była zawodniczką Wikinga Starachowice oraz regularnie trenowała w siłowni Silver Gym w Skarżysku-Kamiennej. Ponadto, była zawodniczką nieistniejącej już piłkarskiej drużyny kobiecej eSKa Skarżysko-Kamienna. Odeszła w wieku zaledwie 20 lat.

Jej nagła śmierć to głęboka strata dla środowiska sportowego oraz lokalnej społeczności. Jej osiągnięcia, pasja i poświęcenie na pewno pozostaną niezapomniane. Wiktoria swoją przygodę ze sportem rozpoczęła w Szkole Podstawowej nr 7, którą godnie reprezentowała podczas miejskich zawodów szkolnych, wyróżniała się szczególnie w piłce nożnej. Trafiła do piłkarskiej drużyny kobiet eSKa Skarżysko-Kamienna. Po przygodzie z piłką postawiła na sporty siłowe, z powodzeniem startowała w trójboju siłowym.

Trenowała trójbój od czerwca 2020 roku, Bardzo szybko zaczęła zdobywać medale na zawodach rangi mistrzostw Polski. Z czasem stawała na najwyższym stopniu podium mistrzostw Europy, by zdobyć mistrzostwo świata juniorek w 2021 roku. 

Wyrazy współczucia kierujemy do rodziny, przyjaciół oraz wszystkich, którzy mieli przyjemność poznać i cenić Wiktorię. Niech wspomnienia o jej niezwykłych dokonaniach staną się źródłem siły i otuchy w tym trudnym czasie żałoby.

Msza święta pogrzebowa odbędzie się we wtorek 2 kwietnia 2024 r. o godz. 12:30 w Kościele pw. Świętego Brata Alberta, po czym urna z prochami zostanie złożona na cmentarzu parafialnym w Mirowie.

 

Redakcja's Avatar

Redakcja

- Reklama -
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 663 01 55 99
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie