Skarżysko-Kamienna kontakt@skarzysko24.pl
- Reklama -
Image

Tanie papierosy

Świętokrzyscy policjanci zatrzymali 55-letniego mieszkańca gm. Bliżyn, który dorabiał, handlując papierosami bez akcyzy.

Policjanci ze Skarżyska Kamiennej, wezwani na interwencję do jednego z domów w gm. Bliżyn, znaleźli w samochodzie właściciela posesji, 16 kartonów papierosów bez polskich znaków akcyzy. Interwencję zgłosił „stały klient” 55-latka, który już od jakiegoś czasu kupował „tańsze” papierosy. Kiedy przyszedł do posiadacza „trefnego towaru”, tamten odmówił sprzedaży. Doszło między nimi do sprzeczki, w efekcie której, 55-latek uderzył 29-latka. Ten oburzony zgłosił sprawę na policję. Obaj byli nietrzeźwi. Starszy miał niecałe 3 promile a młodszy ok. 2 promili alkoholu w organizmie.

Teraz policjanci pracują nad ustaleniem, skąd pochodziły wyroby tytoniowe, którymi handlował mężczyzna, oraz od jakiego czasu trudnił się tym procederem.
kpp.jpg

wikary

Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.

Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.

Informacja! Informujemy, że w trosce o jakość dyskusji każdy komentarz przechodzi proces moderacji. Twoja wypowiedź pojawi się na stronie po zatwierdzeniu przez administratora – zazwyczaj trwa to nie dłużej niż 24 godziny. Dziękujemy za cierpliwość!
Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie