Siudym, Damięcki,Skarga,Kawalec, Kotys czyli Andropauza w Skarżysku
Andropauza to zabawna historia pięciu kuracjuszy, którzy spotykają się w sanatorium. Każdy z nich prezentuje odmienne charaktery, pięć osobowości. Podczas spektaklu poznajemy ich życiorysy i historie życiowe. Ich wspólnym wrogiem jest doktor ZUS. Widzowie mają okazję zobaczyć Polskę zobrazowaną w sanatoryjnej świetlicy oraz na dancingu. Historie przeplatane są śmiesznymi dialogami i piosenkami.
W rolę kuracjuszy wcieli się: Marek Siudym, Jacek Kawalec, Maciej Damięcki, Ryszard Kotys ,a w rolę doktora Piotr Skarga.
Spektakl Andropauza - Męska Rzecz, jest odpowiedzią na "Klimakterium" ukazujące historie tym razem kobiet przeżywających trudny wiek czyli okres menopauzy.
































































MB, Foto:Mariusz Busiek










Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.