Skarżysko-Kamienna kontakt@skarzysko24.pl
- Reklama -
Image

Pierwsza Pożyczka 2,99% w Raiffeisen Polbank

Wiadomo, że wiosną rosną potrzeby finansowe. Czy chodzi o remont domu, wiosenną rewolucję w szafie czy nowy sprzęt sportowy, niezbędny jest Dany Kesz – Pierwsza Pożyczka 2,99%!

  • oprocentowanie 0%,
  • jedynie 2,99% prowizji,
  • kwota pożyczki do 4 000 zł,
  • okres kredytowania do 24 miesięcy,
  • pożyczka bez zaświadczeń, tylko na dowód osobisty,
  • szybka decyzja kredytowa – nawet podczas jednej wizyty w oddziale Banku.

Zapraszamy do kontaktu

Tel. +48 728 889 910
ul. Sienkiewicza 39
25-005 Kielce
http://raiffeisenpolbank.com

ZOBACZ TEŻ:

Wymarzone Konto dla Biznesu w Raiffeisen Polbank - sprawdź ofertę

Terminale płatnicze dla Firm w Raiffeisen Polbank

_______________________________Artykuł sponsorowany

Mariusz Busiek's Avatar

Mariusz Busiek

Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.

Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.

Informacja! Informujemy, że w trosce o jakość dyskusji każdy komentarz przechodzi proces moderacji. Twoja wypowiedź pojawi się na stronie po zatwierdzeniu przez administratora – zazwyczaj trwa to nie dłużej niż 24 godziny. Dziękujemy za cierpliwość!
Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie