Międzygimnazjalna Liga Piłki Nożnej Halowej zakończona
. W piątek 30 stycznia w Zespole Szkół Publicznych Nr 1 w Skarżysku - Kamiennej odbyło się uroczyste zakończenie Międzygimnazjalnej Ligi Piłki Nożnej Halowej o Puchar Celsium. Zwycięzcą rozgrywek została drużyna Celsium z Gimnazjum Nr 1, drugie miejsce zajęła drużyna Gazprom (Gim 1), trzecie Gimnazjum Bliżyn.
Międzygimnazjalna Liga Piłki Nożnej Halowej ''O Puchar Celsium" trwała od listopada do końca stycznia. Organizatorem rozgrywek był Uczniowski Klub Sportowy Celsium. O puchar rywalizowało 8 drużyn: Gazprom, Snow Kids, Celsium, Gimnazjum Nr 2, Gimnazjum Nr 3, Gimnazjum Bliżyn, Żaki (Gim 1) oraz Kadra - zespół złożony z nauczycieli i rodziców Gim-1).
Sponsorem nagród rzeczowych, statuetek, pucharów oraz słodyczy była firma Celsium, pizzę dla wszystkich zespołów ufundował Samorząd Szkolny Gimnazjum Nr 1.
W piątek 30 stycznia rozegrane zostały ostatnie mecze ligi, po ostatnim spotkaniu odbyło się podsumowanie rozgrywek i wręczenie nagród. Wcześniej pokaz taneczny dały dziewczęta, na co dzień tańczące w zespole tanecznym w UKS Celsium. Nagrody zespołowe i indywidualne wręczali: Andrzej Warwas - dyrektor ZSP Nr 1 , prezes UKS Celsium - Radosław Skalski oraz przedstawiciele firmy Celsium.
Klasyfikacja końcowa Międzygimnazjalnej Ligi Piłki Nożnej HalowejMiędzygimnazjalna Liga Piłki Nożnej Halowej ''O Puchar Celsium" trwała od listopada do końca stycznia. Organizatorem rozgrywek był Uczniowski Klub Sportowy Celsium. O puchar rywalizowało 8 drużyn: Gazprom, Snow Kids, Celsium, Gimnazjum Nr 2, Gimnazjum Nr 3, Gimnazjum Bliżyn, Żaki (Gim 1) oraz Kadra - zespół złożony z nauczycieli i rodziców Gim-1).
Sponsorem nagród rzeczowych, statuetek, pucharów oraz słodyczy była firma Celsium, pizzę dla wszystkich zespołów ufundował Samorząd Szkolny Gimnazjum Nr 1.
W piątek 30 stycznia rozegrane zostały ostatnie mecze ligi, po ostatnim spotkaniu odbyło się podsumowanie rozgrywek i wręczenie nagród. Wcześniej pokaz taneczny dały dziewczęta, na co dzień tańczące w zespole tanecznym w UKS Celsium. Nagrody zespołowe i indywidualne wręczali: Andrzej Warwas - dyrektor ZSP Nr 1 , prezes UKS Celsium - Radosław Skalski oraz przedstawiciele firmy Celsium.
1.Celsium( G-1)
2.Gazprom(G-1)
3.Gim.Bliżyn
4.Żaki(G-1)
5.Kadra
6.Gim.2
7.Snow Kids(G-1)
8.Gim.3
Nagrody indywidualne:
Najlepszy bramkarz: Patryk Sieczka
Najlepszy strzelec: Mariusz Grzejszczyk
Najlepszy zawodnik: Bartosz Ozan
Mecze sędziowali: Dariusz Kasprzyk i Rafał Sokołowski
Dariusz Kasprzyk - organizator ligi





















































Najlepszy bramkarz: Patryk Sieczka

Najlepszy strzelec: Mariusz Grzejszczyk

Najlepszy zawodnik: Bartosz Ozan







ZB, Foto: Zbyszek Biber

{fcomments}












Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.