Fryzjerzy otrzymali punkty walkowerem, Politechnika nie przyjechała na mecz
. Siatkarze SAS SF Wioletty po ponad miesięcznej przerwie mieli wrócić na trzecioligowe parkiety, w czwartek 5 marca miał się odbyć mecz z KU AZS Politechniką Świętokrzyską, niestety rywale na dwie godziny przed meczem poinformowali gospodarzy, że nie przyjadą do Skarżyska. Sędzia spotkania odgwizdał walkower dla Fryzjerów.
SAS SF Wioletta Skarżysko - KU AZS Politechnika Świętokrzyska 3:0 (25:0 25:0 25:0)

ZB

{fcomments}












Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.