Turniej hokejowy o Puchar Prezydenta Skarżyska - ODWOŁANY !!!
. Niestety w związku z panującymi warunkami atmosferycznymi utrudniającymi pracę lodowiska z przykrością informujemy, iż turniej o Puchar Prezydenta Skarżyska mający się odbyć dniu 15.03.2015 roku musi zostać odwołany i przełożony na przyszły sezon 2015/2016.
Mimo wszystko jesteśmy zadowoleni z tego, iż udało nam się zorganizować naprawdę dużą grupę osób zainteresowanych organizacją przedsięwzięcia, oraz nawiązać współpracę sięgającą poza granice naszego województwa. Mamy ułożony cały plan turnieju, odbyło się losowanie drużyn, jesteśmy gotowi na to, aby już na początku nowego sezonu po ustaleniu odpowiadającej wszystkim stronom daty przeprowadzić rozgrywki. Dziękujemy za zainteresowanie i wsparcie dla wszystkich grup hokeistów z naszego regionu. Liczymy, że w przyszłości turniej wypadnie jeszcze lepiej niż zaplanowaliśmy.
Organizatorzy

{fcomments}












Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.