Turniej Asów w Siatkówce Plażowej
kategoria OPEN
I. Sprawy ogólne
1.Organizator:
- Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej
2. Celem turnieju jest:
- popularyzacja siatkówki,
- aktywne spędzenie wolnego czasu.
3. Miejsce i termin turnieju, godz. rozpoczęcia gier:
- Orlik 2012 przy ul. Sienkiewicza 34
- 25 lipca 2015r. (sobota), godz. 09.00
II. Zasady rozgrywek i najważniejsze przepisy gry
1. System rozgrywek zależy od ilości zgłoszonych drużyn.
2. Drużyna składać musi się z 2 zawodników
3. Boisko o wymiarach 8 m x 8 m.
4. Wysokość siatki 2,43 m
5. Pozostałe przepisy zgodne z przepisami PZPS.
III. Zasady uczestnictwa:
1. Zawodnicy startują na własną odpowiedzialność. Zawodnicy nie mogą mieć przeciwwskazań lekarskich do udziału w rozgrywkach. Udział w zawodach zawodnicy potwierdzają podpisem w formularzu zgłoszeniowym oraz regulaminem rozgrywek.
2. W turnieju mogą brać udział osoby, które muszą mieć ukończone 16 lat.
3. Zgłoszenia i uczestnictwo w turnieju.
- zgłoszenia drużyn do turnieju do dnia 21.07.2015r. włącznie, można dokonać drogą e-mail’ową na adresTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .pl .
W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy.
- ilość drużyn jest ograniczona
- zawodnik musi legitymować się dokumentem potwierdzającym datę urodzenia
- wpisowe wynosi 20 zł od pary
IV. Nagrody
- organizator przewiduje puchary, oraz nagrody pieniężne i rzeczowe.
V. Postanowienia końcowe
- każdy zawodnik jest zobowiązany do zapoznania się z regulaminem i złożenia w dniu zawodów podpisu na oświadczeniu,
- za rzeczy zgubione podczas zawodów organizator nie odpowiada,
- organizatorzy zastrzegają sobie prawo do dokonywania zmian oraz ostatecznej interpretacji regulaminu i zasad gry,
- w sprawach spornych lub nie ujętych w regulaminie decydują organizatorzy,
- nieprzestrzeganie regulaminu wiąże się z dyskwalifikacją drużyny z turnieju. 1.Organizator:
- Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej
2. Celem turnieju jest:
- popularyzacja siatkówki,
- aktywne spędzenie wolnego czasu.
3. Miejsce i termin turnieju, godz. rozpoczęcia gier:
- Orlik 2012 przy ul. Sienkiewicza 34
- 25 lipca 2015r. (sobota), godz. 09.00
II. Zasady rozgrywek i najważniejsze przepisy gry
1. System rozgrywek zależy od ilości zgłoszonych drużyn.
2. Drużyna składać musi się z 2 zawodników
3. Boisko o wymiarach 8 m x 8 m.
4. Wysokość siatki 2,43 m
5. Pozostałe przepisy zgodne z przepisami PZPS.
III. Zasady uczestnictwa:
1. Zawodnicy startują na własną odpowiedzialność. Zawodnicy nie mogą mieć przeciwwskazań lekarskich do udziału w rozgrywkach. Udział w zawodach zawodnicy potwierdzają podpisem w formularzu zgłoszeniowym oraz regulaminem rozgrywek.
2. W turnieju mogą brać udział osoby, które muszą mieć ukończone 16 lat.
3. Zgłoszenia i uczestnictwo w turnieju.
- zgłoszenia drużyn do turnieju do dnia 21.07.2015r. włącznie, można dokonać drogą e-mail’ową na adres
W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy.
- ilość drużyn jest ograniczona
- zawodnik musi legitymować się dokumentem potwierdzającym datę urodzenia
- wpisowe wynosi 20 zł od pary
IV. Nagrody
- organizator przewiduje puchary, oraz nagrody pieniężne i rzeczowe.
V. Postanowienia końcowe
- każdy zawodnik jest zobowiązany do zapoznania się z regulaminem i złożenia w dniu zawodów podpisu na oświadczeniu,
- za rzeczy zgubione podczas zawodów organizator nie odpowiada,
- organizatorzy zastrzegają sobie prawo do dokonywania zmian oraz ostatecznej interpretacji regulaminu i zasad gry,
- w sprawach spornych lub nie ujętych w regulaminie decydują organizatorzy,

Zbyszek Biber

{fcomments}














Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.