We wtorek rusza VII edycja Letniej Akademii Karate
Letnia Akademia Karate cieszy się w Skarżysku ogromną popularnością. Podczas dwutygodniowego turnusu dzieci i młodzież, bo to głównie oni biorą udział w wydarzeniu, skorzystają z wielu propozycji wycieczek. Rokrocznie brakuje wolnych miejsc na akademię. W chwili obecnie zapisanych jest ponad 150 osób, ale jak zapowiada organizator dla zapewnienia bezpieczeństwa podczas trwania akademii zostanie rekrutowanych 100 uczestników.
- Skarżyski Klub Sportów Walki ma na zakończenie wakacji fajny, sztandarowy event „VII Letnia Akademia Karate” dla dzieci i młodzieży skarżyskiej. Rozpoczynamy w poniedziałek o godzinie 11.00 w Kombinacie Formy ul. Rejowska 99 w Skarżysku-kamiennej. W pierwszym dniu, we wtorek, uczestnicy będą się bawili w bawialni, grali w kręgle, konsumowali pizze popijając smaczną chłodną coca colą, by następnego dnia wybrać się na wycieczkę do Energylandii w Zatorze - do jednego z największych parków rodzinnych w Europie, jakim jest Energylandia - podkreśla Zbigniew Zaborki.
- Liczba miejsc jest mniejsza niż w latach ubiegłych, a spowodowana jest względami bezpieczeństwa, a nie jak mówią sceptycy i ci którzy nic dla dzieci bezinteresownie nie zrobili. W ubiegłych latach przyjmowaliśmy na akademię ok.200 osób. Podkreślamy, że udział w akademii w zajęciach sportowych i plenerowych jest bezpłatny. Mile widziana jest składka członkowska na rzecz klubu w dowolnej wysokości, bowiem klub musi wykazać się wkładem własnym w realizację tego eventu. W czwartek w ramach Akademii odbędą się zajęcia sportowe, w piątek zaś kolejny wyjazd. Gdy będzie piękna pogoda, pojedziemy do Bałtowa na cały dzień. Cały ośrodek będzie do naszej dyspozycji, pojedziemy także do wielu ciekawych miejsc - dodaje sensei Zaborski.
- Liczba miejsc jest mniejsza niż w latach ubiegłych, a spowodowana jest względami bezpieczeństwa, a nie jak mówią sceptycy i ci którzy nic dla dzieci bezinteresownie nie zrobili. W ubiegłych latach przyjmowaliśmy na akademię ok.200 osób. Podkreślamy, że udział w akademii w zajęciach sportowych i plenerowych jest bezpłatny. Mile widziana jest składka członkowska na rzecz klubu w dowolnej wysokości, bowiem klub musi wykazać się wkładem własnym w realizację tego eventu. W czwartek w ramach Akademii odbędą się zajęcia sportowe, w piątek zaś kolejny wyjazd. Gdy będzie piękna pogoda, pojedziemy do Bałtowa na cały dzień. Cały ośrodek będzie do naszej dyspozycji, pojedziemy także do wielu ciekawych miejsc - dodaje sensei Zaborski.
Szczegółów drugiego tygodnia Zbigniew Zaborski nie zdradza, zapewnia jednak, że atrakcji nie braknie. Na zajęcia na sali gimnastycznej zaprasza wszystkich, bez ograniczeń.
- Dzięki wsparciu pana prezydenta Konrada Kröniga, dzięki patronatowi medialnemu ta akademia ma szeroki oddźwięk społeczny i cieszy się ogromną popularnością. Zapraszam już teraz. Najbliższe dwa tygodnie w ramach Akademii zapowiadają się bardzo ciekawie - zapowiada trener skarżyskich karateków.









Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.