Gimnazjum nr 2 zagra w finale wojewódzkim w koszykówce chłopców
Po bardzo wyrównanym i emocjonującym spotkaniu drużyna ze Skarżyska zwyciężyła 51:48. Obydwie drużyny zapewniły sobie awans do Finału Wojewódzkiego z zaliczeniem wyniku spotkania między nimi. Finał Wojewódzki rozegrany zostanie 30 maja również w Starachowicach.
W zespole Gimnazjum nr 2 wystąpili : Rafał Grzmil, Jakub Pilipczuk, Piotr Kępka, Daniel Wojtaszewski, Dawid Kopycki, Ignacy Fiedorowicz, Mikołaj Tarka. Opiekun : Jerzy Gębski.








Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.