Skarżysko-Kamienna kontakt@skarzysko24.pl
- Reklama -
Image

"Jak nie czarujemy to gramy w siatkówkę" - MKS Gala potrzebuje głosów

 alt=Projekt  Międzyszkolnego Klubu Sportowego Gala Skarżysko pod nazwą "Jak nie czarujemy to gramy w siatkówkę" znalazł się w gronie wysoko ocenionych wniosków i zyskał uznanie ekspertów oraz Komisji w VI edycji Programu "Decydujesz, pomagamy", - tym samym przeszedł do etapu głosowania, które rozpoczęło się w sklepach Tesco już 17 czerwca i potrwa do 14 lipca. Zawodniczki i Zarząd klubu prosi głosy, które można oddawać w sklepie Tesco w Suchedniowie przy  ul. Zagórskiej.  

- Nasz projekt pozwoli stworzyć nowe grupy siatkarskie, które przez lata będą dawały nam satysfakcję z wprowadzania ich w dorosłą siatkówkę. Chcemy pracować dla dzieci, zachęcać ich do siatkówki, a tego typu rozgrywki są najlepszym sposobem na dotarcie do szerokiej rzeszy dzieci, młodzieży i rodziców przyszłych zawodniczek - czytamy w opisie projektu. 

Zbyszek Biber's Avatar

Zbyszek Biber

Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.

Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.

Informacja! Informujemy, że w trosce o jakość dyskusji każdy komentarz przechodzi proces moderacji. Twoja wypowiedź pojawi się na stronie po zatwierdzeniu przez administratora – zazwyczaj trwa to nie dłużej niż 24 godziny. Dziękujemy za cierpliwość!
Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie