Skarżysko-Kamienna kontakt@skarzysko24.pl
- Reklama -
Image

,,Piąteczka” w III Festiwalu Piłki Kobiecej „Dziewczyny. Drużyna nie tylko na boisku” w Kielcach

Foto. SP 5

Dużym zainteresowaniem cieszył się Festiwal Piłki Kobiecej „Dziewczyny. Drużyna nie tylko na boisku”, który odbył się w niedzielę 21 czerwca w Kielcach. Była ciekawa rywalizacja, atrakcyjne nagrody. Po raz trzeci zostały zaproszone drużyny dziewcząt grające w wojewódzkich turniejach piłki nożnej U-8,U-10 i U-12 oraz drużyna Mam ze Szkoły Podstawowej nr 5 ze Skarżyska-Kamiennej pod opieką Barbary Pająk.

Ogromnym zainteresowaniem cieszył się turniej „MAMA CUP”, który dostarczył wielu emocji zarówno uczestniczkom, jak i kibicom. Zgłosiło się pięć drużyn:KSP Kielce, Piątka Skarżysko-Kamienna, Hetmanki Włoszczowa, Orlęta Kielce, Spartakus Daleszyce. Nagrody wręczał im Michał Gębura, były reprezentant Polski.


Po turnieju Orliczek na boisko ze sztuczną nawierzchnią przy Exbud Arenie w Kielcach, odbyła się III edycja Festiwalu Piłki Kobiecej „Dziewczyny. Drużyna nie tylko na boisku”.


Wydarzenie oficjalnie otworzyli: Prezes Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej Mirosław Malinowski, członkowie Zarządu ŚZPN Seweryn Sosień i Mariusz Ochenduszka, Tomasz Porębski - Zastępca Prezydenta Miasta Kielce oraz przedstawiciele Wydziału Szkolenia ŚZPN: Michał Gębura, Szymon Szymaszek, Magdalena Pawlik i Andrzej Szymański.


W organizację wydarzenia zaangażowane były również trenerki kadr wojewódzkich ŚZPN - Karina Kosiarska i Weronika Michta. Na początku festiwalu odbyło się wręczenie medali i pucharów za turniej Orliczek, a także nagród indywidualnych i wyróżnień za rozgrywki ligowe.


Następnie uczestniczki mogły korzystać z licznych atrakcji przygotowanych na festiwalu. Do ich dyspozycji były dmuchańce, fotobudka FotoWiro360, stanowisko z warkoczykami i malowaniem twarzy, boiska dmuchane 1x1 i 3x3, stacje sprawnościowe GO4IT, pokaz UEFA Playmakers, darmowy grill, bramka do celu oraz stoisko sędziowskie prowadzone przez Katarzyna Chrzanowska, która przybliżyła uczestniczkom pracę arbitra i zaprezentowała sędziowskie akcesoria.


Organizatorami byli Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej, Wydział Piłkarstwa Kobiecego i Polski Związek Piłki Nożnej.
Każda uczestniczka otrzymała paszport festiwalowy, w którym zbierała naklejki za wykonane zadania. Po odwiedzeniu wszystkich stacji czekały na nie upominki i nagrody. Mamy zostały nagrodzone pamiątkowymi medalami Festiwalu.


Szkoła Podstawowa nr 5 składa serdeczne podziękowania dla Pana Prezydenta Arkadiusza Boguckiego za możliwość transportu do Kielc na Festiwal Piłkarski oraz Państwa Ewelinie i Sebastianowi Karpetom Firma Kar Stal za ufundowanie koszulek dla drużyny Mam.Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólnie spędzony dzień pełen piłki nożnej, uśmiechu i dobrej rywalizacji oraz sportowej zabawy.Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólnie spędzony dzień pełen piłki nożnej, uśmiechu i dobrej rywalizacji oraz sportowej zabawy

02d9a2c7 af1e 47fd 81a4 ff3b113a8ca70786f51a 8bce 4eca 8a86 13f78c5effcb2d824cef e7a3 4d7c 9a9b 257db334d8d32fddd8d1 3bb8 4a36 a65e 0a6761488d9e4ba782a0 aa7a 4693 aca3 cf6939217d5514b08f95 5394 43b8 93b0 262b09964f0714b08f95 5394 43b8 93b0 262b09964f07 115f13acf 579b 44e2 a9a2 7b67df684c0828f49f75 606e 4984 bdb1 6ed3612536c247b47a8d 4c2c 4186 8196 fad95c697a8765e8e7b2 7bdf 406e a526 a1e10db4ac3665ff0592 79c1 4c21 b3e8 f5989479b9db3386ceaf 2d68 444f afea de70943f3a7054494e4a a7e8 4cfe bc66 d98c92bf764656011e61 2e0c 4114 b48e 238b8dca2ef476062918 78f6 4ff4 8116 0bc0b73f80a891049051 aa96 4f60 9d98 8b6015b6b6f5ab61e893 f25c 4c0b bb3d 58bed230873cafaa7405 a250 4057 8c03 65c807fe0b68eb0145ad ea57 46f5 8505 ca8ee0d40073ed5ec486 59e8 4e88 833a 7a5f5546904feef85315 db00 407e 8d3d 87cdc8329d09f3d39d81 71b0 4d4c b956 3a882a20254af96f659b a9c8 43c7 9d82 1defccd547e2

Redakcja's Avatar

Redakcja

Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.

Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.

Informacja! Informujemy, że w trosce o jakość dyskusji każdy komentarz przechodzi proces moderacji. Twoja wypowiedź pojawi się na stronie po zatwierdzeniu przez administratora – zazwyczaj trwa to nie dłużej niż 24 godziny. Dziękujemy za cierpliwość!
Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie