Skarżysko-Kamienna kontakt@skarzysko24.pl
- Reklama -
Image

Sprawa likwidacji Gimnazjum Nr 4 w programie ,,To jest temat"

.We wtorek w Skarżysku-Kamiennej na osiedlu Książece gościła ekipa programu ,,To jest temat", który nadawany był "na żywo" na antenie TVP INFO. Tematem programu była sprawa zamiaru likwidacji Gimnazjum Nr 4.

Gospodarzem programu był dziennkarz TVP-Przemysław Adamski. Przed kamerami wypowiadali się m.in. rodzice uczniów, mieszkańcy osiedla Książęce i Pogorzałe, dyrektor ZSP Nr 4. Nie zabrakło wypowiedzi zastępcy prezydenta Krzysztofa Myszki, Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty Małgorzaty Muzoł oraz radnych Rady Miasta.

,,To jest temat" to program realizowany na żywo z miejsca wydarzenia, które danego dnia przykuło uwagę widzów z całego kraju. Poruszane są w nim głównie tematy społeczne

Wtorkowe wydanie ze Skarżyska można obejrzeć na stronie TVP INFO pod adresem http://www.tvp.info/18254832/20012015-1732






































MB, Foto: Mariusz Busiek
pierwsin
{fcomments}
Mariusz Busiek's Avatar

Mariusz Busiek

Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.

Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.

Informacja! Informujemy, że w trosce o jakość dyskusji każdy komentarz przechodzi proces moderacji. Twoja wypowiedź pojawi się na stronie po zatwierdzeniu przez administratora – zazwyczaj trwa to nie dłużej niż 24 godziny. Dziękujemy za cierpliwość!
Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie