Przygotowania do nowego roku szkolnego trwają
Do zakończenia wakacji zostało kilkanaście dni - to okres intensywnych przygotowań w szkołach i przedszkolach, a także Urzędzie Miasta do rozpoczęcia nowego roku szkolnego. W placówkach już zakończyły się lub też dobiegają końca prace remontowe, które - jak co roku - prowadzone były w okresie wakacyjnym. W czasie dzisiejszego spotkania dyrektorzy zapewnili, że szkoły i przedszkola są gotowe do przyjęcia dzieci i młodzieży. Szczegółowo omawiane były również tematy związane z organizacją roku.
Uczniowie wrócą do szkół w czwartek, 1 września.









Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.