Paryska 232A | Skarżysko-Kamienna +48 663 01 55 99 kontakt@skarzysko24.pl
Teraz
20°C
|
Jutro
18.82°C | 28.64°C
- Reklama -
Image

Pierwsze miejsce wychowanków ZPR-W w konkursie "The Voice of Rap"

W dniu 25 kwietnia w kieleckim klubie WSPAK działającym przy Uniwersytecie im. Jana Kochanowskiego odbył się drugi festiwal piosenki hip hopowej pod nazwą "The Voice of Rap" przeznaczony dla wychowanków Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych.

Uczestnicy mieli do zaprezentowania swoje utwory autorskie, które w swoich tekstach przeważnie mówiły o życiu, miłości, czy rodzinie. W festiwalu wzięło udział 13 uczestników z różnych placówek. Pierwsze miejsce w konkursie zajęła Anna Bednarczyk z Zespołu Placówek Resocjalizacyjno - Wychowawczych (MOW) w Skarżysku-Kamiennej, która zaśpiewała autorską piosenkę "Czternastolatka". Ania na co dzień doskonali swoje umiejętności wokalne w kole muzycznym discoRap (działającym w placówce) pod opieką wychowawcy pana Tomasza Gluzy.

Na festiwalu wystąpili również inni wychowankowie ZPR-W,a byli to: Kacper Wrzesień, Krzysztof Koszowski oraz Norbert Czop.


Mariusz Busiek's Avatar

Mariusz Busiek

Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
zyczeniadziensamorzadu.jpg
zyczenia_dzien_samorzAdowca.jpg
reklamackziu_2024.gif
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 663 01 55 99
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie