Arco & Acolada w MCK (foto)
Dzisiaj w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbył się koncert kolęd i pastorałek. Przed skarżyską publicznością wystąpił zespół kameralny Arco pod kier. Jolanty Pietrali i chór Akolada pod dyr. Moniki Walczak.
Niezwykle ciepło przyjęto zespół kameralny, w którym grają absolwenci Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia im. Z. Noskowskiego w Skarżysku. Szczególne zainteresowanie wzbudził jednak chór Akolada, bowiem oprócz śpiewających w nim nauczycieli na scenie mogliśmy zobaczyć I Zastępcę Prezydenta - Grzegorza Małkusa... Wszyscy, którzy zdecydowali się przybyć do MCK oprócz popisów wokalnych prezydenta, mogli posłuchać również kapeli z Bliżyna...
Niezwykle ciepło przyjęto zespół kameralny, w którym grają absolwenci Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia im. Z. Noskowskiego w Skarżysku. Szczególne zainteresowanie wzbudził jednak chór Akolada, bowiem oprócz śpiewających w nim nauczycieli na scenie mogliśmy zobaczyć I Zastępcę Prezydenta - Grzegorza Małkusa... Wszyscy, którzy zdecydowali się przybyć do MCK oprócz popisów wokalnych prezydenta, mogli posłuchać również kapeli z Bliżyna...
















AC KW Foto:A.Ciok








Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.