Wernisaż "3 w 1" (foto)
Dzisiaj w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbył się wernisaż wystawy Katarzyny Krakowiak, Marcina Zaborskiego oraz Grzegorza Borysa pt "3 in 1". Wystawa 3 in 1 to prace trzech twórców związanych z naszym miastem, a także trzy różne sposoby wyrazu twórczego w jednym miejscu.
Marcin Zaborski - magister sztuki, eksperymentujący z płaszczyzną malarską, tworzący głównie abstrakcje.
Grzegorz Borys - w obecnym czasie fascynujący się materiałem, jakim jest glina. Prezentujący serię naczyń wzorowanych na znaleziskach z okresu paleolitu i neolitu.
Katarzyna Krakowiak - magister sztuki, pokazująca prace z dziedziny grafiki warsztatowej (linoryt/szablon), multimediów i rysunku.
Wystawę można oglądać do 03.04.2010. Zapraszamy do MCK.
Marcin Zaborski - magister sztuki, eksperymentujący z płaszczyzną malarską, tworzący głównie abstrakcje.
Grzegorz Borys - w obecnym czasie fascynujący się materiałem, jakim jest glina. Prezentujący serię naczyń wzorowanych na znaleziskach z okresu paleolitu i neolitu.
Katarzyna Krakowiak - magister sztuki, pokazująca prace z dziedziny grafiki warsztatowej (linoryt/szablon), multimediów i rysunku.
Wystawę można oglądać do 03.04.2010. Zapraszamy do MCK.





















AG KW Foto: A.Gula








Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.