Zatrzymany za rozbój
W niedzielę skarżyscy policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca Skarżyska-Kamiennej podejrzewanego o dokonanie rozboju. Za ten czyn Kodeks Karny przewiduje karę do 12 lat pozbawienia wolności.
W niedzielę rano do Szpitala Miejskiego zgłosił się 26-letni mieszkaniec Skarżyska-Kamiennej z obrażeniami ciała. Jak ustalili policjanci mężczyzna bawił się wcześniej w jednej ze skarżyskich dyskotek. Gdy impreza dobiegała końca 26-latek wyszedł przed lokal i tam został zaatakowany przez, jak się okazało, znanego mu 23 latka, który zaczął go kopać i bić pięściami po twarzy, a następnie ukradł mu 400zł, które pokrzywdzony miał w kieszeni kurtki. Kilka godzin po zdarzeniu podejrzewany mężczyzna został zatrzymany w swoim miejscu zamieszkania. Był zaskoczony wizytą skarżyskich stróżów prawa.
Teraz odpowie za swój czyn. Może mu teraz grozić do 12 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę rano do Szpitala Miejskiego zgłosił się 26-letni mieszkaniec Skarżyska-Kamiennej z obrażeniami ciała. Jak ustalili policjanci mężczyzna bawił się wcześniej w jednej ze skarżyskich dyskotek. Gdy impreza dobiegała końca 26-latek wyszedł przed lokal i tam został zaatakowany przez, jak się okazało, znanego mu 23 latka, który zaczął go kopać i bić pięściami po twarzy, a następnie ukradł mu 400zł, które pokrzywdzony miał w kieszeni kurtki. Kilka godzin po zdarzeniu podejrzewany mężczyzna został zatrzymany w swoim miejscu zamieszkania. Był zaskoczony wizytą skarżyskich stróżów prawa.
Teraz odpowie za swój czyn. Może mu teraz grozić do 12 lat pozbawienia wolności.









Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.