Przychodnia Nr. 2 otwarta... (foto+audio)
W dniu dzisiejszym nastąpiło uroczyste otwarcie Przychodni Rejonowej Nr 2 w Skarżysku-Kamiennej.
W otwarciu udział wzięli m.in. Prezydent Miasta - Roman Wojcieszek, przedstawiciele Rady Miasta, przedstawiciele wykonawcy, personel przychodni i Ewa Chojnacka - dyrektor Przychodni Miejskich.
Po wykonanym remoncie generalnym placówki, przychodnia przy ul.Legionów od dziś przyjmuje swoich pacjentów w nowo wyremontowanych i doposażonych gabinetach lekarskich. Koszt remontu to prawie 0,5 mln PLN. Skarżysko od dziś ma kolejną cywilizowaną placówkę zdrowia.
W otwarciu udział wzięli m.in. Prezydent Miasta - Roman Wojcieszek, przedstawiciele Rady Miasta, przedstawiciele wykonawcy, personel przychodni i Ewa Chojnacka - dyrektor Przychodni Miejskich.
Po wykonanym remoncie generalnym placówki, przychodnia przy ul.Legionów od dziś przyjmuje swoich pacjentów w nowo wyremontowanych i doposażonych gabinetach lekarskich. Koszt remontu to prawie 0,5 mln PLN. Skarżysko od dziś ma kolejną cywilizowaną placówkę zdrowia.
O inwestycji opowiada portalowi skarzysko24.pl P.Ewa Chojnacka- dyrektor Przychodni Miejskich





























Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.