Dotacja dla Fundacji Daj Szansę
Fundacja „Daj Szansę” po raz kolejny otrzyma wsparcie od Fundacji im. Stefana Batorego na stypendia dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych na kolejny rok szkolny – 2010/2011. Jest to decyzja Zarządu Fundacji Batorego. Wysokość dotacji w ramach Programu Równe Szanse wyniesie 15.000 zł.
Fundacja „Daj Szansę” jest jedną z 38 organizacji i stowarzyszeń z całej Polski przyjętych do Programu Równe Szanse. Jest to dowód uznania dla naszej pracy i realizowanych zadań, a tym większy, że od lat Fundacja Stefana Batorego nie przyjmowała nowych członków do tego Programu - podkreśla prezes Fundacji Władysława Kuźnia.
Warunkiem otrzymania dotacji w wysokości 15.000 zł będzie, zgodnie z zasadami Programu, zebranie na ten cel przez Fundację „Daj Szansę” co najmniej takiej samej kwoty. Liczymy, iż jak co roku wpływy z 1% oraz hojność darczyńców umożliwią naszej Fundacji pozyskanie wymaganej kwoty – mówi prezes Zarządu Fundacji „Daj Szansę” Władysława Kuźnia. Do tej pory darczyńcy nas nie zawiedli więc mamy nadzieję, że w tym roku również okażą nam swoje Wielkie Serca - dodaje.
Przypomnijmy: Dzięki współpracy naszej Fundacji z Fundacją Batorego corocznie możemy wspierać uzdolnioną młodzież z powiatu skarżyskiego rocznymi stypendiami naukowymi w wysokości od 150 do 250 zł miesięcznie. W roku szkolnym 2009/2010 z takiej pomocy skorzystało 25. uczniów.
Darczyńcą Fundacji można zostać każdego dnia. Wystarczy wpłacić jednorazowo lub systematycznie na jej konto 66-8520-0007-2002-0019-0509-0001 dowolną kwotę. Każda złotówka to szansa na stypendium dla naszej młodzieży.
Fundacja „Daj Szansę” jest jedną z 38 organizacji i stowarzyszeń z całej Polski przyjętych do Programu Równe Szanse. Jest to dowód uznania dla naszej pracy i realizowanych zadań, a tym większy, że od lat Fundacja Stefana Batorego nie przyjmowała nowych członków do tego Programu - podkreśla prezes Fundacji Władysława Kuźnia.
Warunkiem otrzymania dotacji w wysokości 15.000 zł będzie, zgodnie z zasadami Programu, zebranie na ten cel przez Fundację „Daj Szansę” co najmniej takiej samej kwoty. Liczymy, iż jak co roku wpływy z 1% oraz hojność darczyńców umożliwią naszej Fundacji pozyskanie wymaganej kwoty – mówi prezes Zarządu Fundacji „Daj Szansę” Władysława Kuźnia. Do tej pory darczyńcy nas nie zawiedli więc mamy nadzieję, że w tym roku również okażą nam swoje Wielkie Serca - dodaje.
Przypomnijmy: Dzięki współpracy naszej Fundacji z Fundacją Batorego corocznie możemy wspierać uzdolnioną młodzież z powiatu skarżyskiego rocznymi stypendiami naukowymi w wysokości od 150 do 250 zł miesięcznie. W roku szkolnym 2009/2010 z takiej pomocy skorzystało 25. uczniów.
Darczyńcą Fundacji można zostać każdego dnia. Wystarczy wpłacić jednorazowo lub systematycznie na jej konto 66-8520-0007-2002-0019-0509-0001 dowolną kwotę. Każda złotówka to szansa na stypendium dla naszej młodzieży.
Jolanta Jagiełło








Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.