Kradzież w pociągu
Wczoraj (23.07) w nocy, w pociągu relacji Białystok - Zakopane (dworzec PKP Skarżysko-Kamienna) nieznany sprawca wykorzystując sen
okradł dwoje podróżnych (mężczyznę i kobietę).
Złodziej ukradł kobiecie (24 l.) m.in. saszetkę ze znajdującym się w niej portfelem, prawem jazdy, dowodem osobistym, telefonem komórkowym, a podróżujacemu z nią mężczyźną (22 l.) m.in. paszport, prawo jazdy, dowód osobisty, telefon komórkowy i pieniądze. Poszkodowani ocenili wartosć strat na ok. 1000 zł.
Postępowanie prowadzi KPP Skarżysko Kamienna

Złodziej ukradł kobiecie (24 l.) m.in. saszetkę ze znajdującym się w niej portfelem, prawem jazdy, dowodem osobistym, telefonem komórkowym, a podróżujacemu z nią mężczyźną (22 l.) m.in. paszport, prawo jazdy, dowód osobisty, telefon komórkowy i pieniądze. Poszkodowani ocenili wartosć strat na ok. 1000 zł.
Postępowanie prowadzi KPP Skarżysko Kamienna









Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.