Europejski Dzień bez Samochodu (foto)
Jak, co roku, także i dziś obchodziliśmy Europejski Dzień bez Samochodu. Kampania promująca zdrowy i ekologiczny tryb życia powstała w 1998 roku we Francji.
Dzieci ze skarżyskich szkół i przedszkoli przemaszerowały ulicami: Sikorskiego, Okrzei, Słowackiego, Tysiąclecia i Piłsudskiego zachęcając do używania alternatywnych środków transportu takich jak rower (trzeba przyznać, że dzisiejsza pogoda sprzyjała całej akcji).
Po wejściu uczestników marszu na stadion KKS Ruch odbył się festyn dla dzieci. Dzieciaki mogły zobaczyć pokazy Straży Pożarnej i Ratownictwa Medycznego, następnie odbyło się wręczenie nagród dla laureatów konkursów przygotowanych przez Urząd Miasta.
Dzieci ze skarżyskich szkół i przedszkoli przemaszerowały ulicami: Sikorskiego, Okrzei, Słowackiego, Tysiąclecia i Piłsudskiego zachęcając do używania alternatywnych środków transportu takich jak rower (trzeba przyznać, że dzisiejsza pogoda sprzyjała całej akcji).
Po wejściu uczestników marszu na stadion KKS Ruch odbył się festyn dla dzieci. Dzieciaki mogły zobaczyć pokazy Straży Pożarnej i Ratownictwa Medycznego, następnie odbyło się wręczenie nagród dla laureatów konkursów przygotowanych przez Urząd Miasta.



































D.Kiliszek, Foto: D.Kiliszek








Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.