Festiwal z legendami i gwiazdami (foto)
W sobotę na boisku MCSiR ("Ruch") odbył się I Festiwal Świętokrzyskich Legend i Gwiazd Rocka połączony z Rodzinnym Eko-Piknikiem Muzycznym.
Za organizację tego przedsięwzięcia odpowiedzialna było Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa w Skarżysku-Kamiennej, a we współpracy z Komisją do Spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Skarżysku-Kamiennej, Wydziałem Planowania Przestrzennego i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta w Skarżysku-Kamiennej, Wydziałem Oświaty, Kultury i Sportu Urzędu Miasta w Skarżysku-Kamiennej i Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji. Honorowy patronat nad imprezą objął Marszałek Województwa Świętokrzyskiego - Adam Jarubas, Wojewoda Świętokrzyski - Bożentyna Pałka-Koruba i Prezydent Miasta Skarżyska - Roman Wojcieszek.
Na scenie przed publicznością wystąpili m.in. Efekt Wujka Karola, Sparks, Natural Beat Band, Magda Zimny, Tomasz Kordeusz, Syliwa Nagrodkiewicz, Patrycja Zarychta, Crossrock, Vivid, Włodzimierz "Kinior" Kiniorski, Andrzej Chochół, Makaruk , Lorein i Krzysztof "K.A.S.A." Kasowski.
W programie oprócz solidnej porcji dobrej muzyki znalazły się także turnieje i konkursy. Dla dzieci przygotowano place zabaw, a dla starszych wystawy, stoiska ze sztuką i rękodziełem artystycznym, a także stoiska edukacyjne o tematyce ekologicznej i prozdrowotnej.
Za organizację tego przedsięwzięcia odpowiedzialna było Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa w Skarżysku-Kamiennej, a we współpracy z Komisją do Spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Skarżysku-Kamiennej, Wydziałem Planowania Przestrzennego i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta w Skarżysku-Kamiennej, Wydziałem Oświaty, Kultury i Sportu Urzędu Miasta w Skarżysku-Kamiennej i Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji. Honorowy patronat nad imprezą objął Marszałek Województwa Świętokrzyskiego - Adam Jarubas, Wojewoda Świętokrzyski - Bożentyna Pałka-Koruba i Prezydent Miasta Skarżyska - Roman Wojcieszek.
Na scenie przed publicznością wystąpili m.in. Efekt Wujka Karola, Sparks, Natural Beat Band, Magda Zimny, Tomasz Kordeusz, Syliwa Nagrodkiewicz, Patrycja Zarychta, Crossrock, Vivid, Włodzimierz "Kinior" Kiniorski, Andrzej Chochół, Makaruk , Lorein i Krzysztof "K.A.S.A." Kasowski.
W programie oprócz solidnej porcji dobrej muzyki znalazły się także turnieje i konkursy. Dla dzieci przygotowano place zabaw, a dla starszych wystawy, stoiska ze sztuką i rękodziełem artystycznym, a także stoiska edukacyjne o tematyce ekologicznej i prozdrowotnej.
Sponsorzy imprezy: Mota-Engil Polska, Zakład Kamieniarski "Furmanek", Hotel "Paradiso", Hotel Restauracja "Promień", Firma "Dana" i Usługi Przeciwpożarowe "Prohal".
Patronem medialnym Festiwalu był Portal skarzysko24.pl











































KW Foto: M.Busiek A.Gula
{mospagebreak}
W sobotę na boisku MCSiR ("Ruch") odbył się I Festiwal Świętokrzyskich
Legend i Gwiazd Rocka połączony z Rodzinnym Eko-Piknikiem Muzycznym.
Za organizację tego przedsięwzięcia odpowiedzialna było Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa w Skarżysku-Kamiennej, a we współpracy z Komisją do Spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Skarżysku-Kamiennej, Wydziałem Planowania Przestrzennego i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta w Skarżysku-Kamiennej, Wydziałem Oświaty, Kultury i Sportu Urzędu Miasta w Skarżysku-Kamiennej i Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji. Honorowy patronat nad imprezą objął Marszałek Województwa Świętokrzyskiego - Adam Jarubas, Wojewoda Świętokrzyski - Bożentyna Pałka-Koruba i Prezydent Miasta Skarżyska - Roman Wojcieszek.
Na scenie przed publicznością wystąpili m.in. Efekt Wujka Karola, Sparks, Night Mistress, Natural Beat Band, Magda Zimny, Tomasz Kordeusz, Syliwa Nagrodkiewicz, Patrycja Zarychta, Crossrock, Vivid, Włodzimierz "Kinior" Kiniorski, Andrzej Chochół, Makaruk , Lorein i Krzysztof "K.A.S.A." Kasowski.
W programie oprócz solidnej porcji dobrej muzyki znalazły się także turnieje i konkursy. Dla dzieci przygotowano place zabaw, a dla starszych wystawy, stoiska ze sztuką i rękodziełem artystycznym, a także stoiska edukacyjne o tematyce ekologicznej i prozdrowotnej.
Za organizację tego przedsięwzięcia odpowiedzialna było Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa w Skarżysku-Kamiennej, a we współpracy z Komisją do Spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Skarżysku-Kamiennej, Wydziałem Planowania Przestrzennego i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta w Skarżysku-Kamiennej, Wydziałem Oświaty, Kultury i Sportu Urzędu Miasta w Skarżysku-Kamiennej i Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji. Honorowy patronat nad imprezą objął Marszałek Województwa Świętokrzyskiego - Adam Jarubas, Wojewoda Świętokrzyski - Bożentyna Pałka-Koruba i Prezydent Miasta Skarżyska - Roman Wojcieszek.
Na scenie przed publicznością wystąpili m.in. Efekt Wujka Karola, Sparks, Night Mistress, Natural Beat Band, Magda Zimny, Tomasz Kordeusz, Syliwa Nagrodkiewicz, Patrycja Zarychta, Crossrock, Vivid, Włodzimierz "Kinior" Kiniorski, Andrzej Chochół, Makaruk , Lorein i Krzysztof "K.A.S.A." Kasowski.
W programie oprócz solidnej porcji dobrej muzyki znalazły się także turnieje i konkursy. Dla dzieci przygotowano place zabaw, a dla starszych wystawy, stoiska ze sztuką i rękodziełem artystycznym, a także stoiska edukacyjne o tematyce ekologicznej i prozdrowotnej.
Sponsorzy imprezy: Mota-Engil Polska, Zakład Kamieniarski "Furmanek",
Hotel "Paradiso", Hotel Restauracja "Promień", Firma "Dana" i Usługi
Przeciwpożarowe "Prohal".
Patronem medialnym Festiwalu był Portal skarzysko24.pl











































KW Foto: M.Busiek A.Gula
{mospagebreak}
W sobotę na boisku MCSiR ("Ruch") odbył się I Festiwal Świętokrzyskich
Legend i Gwiazd Rocka połączony z Rodzinnym Eko-Piknikiem Muzycznym.
Za organizację tego przedsięwzięcia odpowiedzialna było Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa w Skarżysku-Kamiennej, a we współpracy z Komisją do Spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Skarżysku-Kamiennej, Wydziałem Planowania Przestrzennego i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta w Skarżysku-Kamiennej, Wydziałem Oświaty, Kultury i Sportu Urzędu Miasta w Skarżysku-Kamiennej i Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji. Honorowy patronat nad imprezą objął Marszałek Województwa Świętokrzyskiego - Adam Jarubas, Wojewoda Świętokrzyski - Bożentyna Pałka-Koruba i Prezydent Miasta Skarżyska - Roman Wojcieszek.
Na scenie przed publicznością wystąpili m.in. Efekt Wujka Karola, Sparks, Night Mistress, Natural Beat Band, Magda Zimny, Tomasz Kordeusz, Syliwa Nagrodkiewicz, Patrycja Zarychta, Crossrock, Vivid, Włodzimierz "Kinior" Kiniorski, Andrzej Chochół, Makaruk , Lorein i Krzysztof "K.A.S.A." Kasowski.
W programie oprócz solidnej porcji dobrej muzyki znalazły się także turnieje i konkursy. Dla dzieci przygotowano place zabaw, a dla starszych wystawy, stoiska ze sztuką i rękodziełem artystycznym, a także stoiska edukacyjne o tematyce ekologicznej i prozdrowotnej.
Za organizację tego przedsięwzięcia odpowiedzialna było Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa w Skarżysku-Kamiennej, a we współpracy z Komisją do Spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Skarżysku-Kamiennej, Wydziałem Planowania Przestrzennego i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta w Skarżysku-Kamiennej, Wydziałem Oświaty, Kultury i Sportu Urzędu Miasta w Skarżysku-Kamiennej i Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji. Honorowy patronat nad imprezą objął Marszałek Województwa Świętokrzyskiego - Adam Jarubas, Wojewoda Świętokrzyski - Bożentyna Pałka-Koruba i Prezydent Miasta Skarżyska - Roman Wojcieszek.
Na scenie przed publicznością wystąpili m.in. Efekt Wujka Karola, Sparks, Night Mistress, Natural Beat Band, Magda Zimny, Tomasz Kordeusz, Syliwa Nagrodkiewicz, Patrycja Zarychta, Crossrock, Vivid, Włodzimierz "Kinior" Kiniorski, Andrzej Chochół, Makaruk , Lorein i Krzysztof "K.A.S.A." Kasowski.
W programie oprócz solidnej porcji dobrej muzyki znalazły się także turnieje i konkursy. Dla dzieci przygotowano place zabaw, a dla starszych wystawy, stoiska ze sztuką i rękodziełem artystycznym, a także stoiska edukacyjne o tematyce ekologicznej i prozdrowotnej.
Sponsorzy imprezy: Mota-Engil Polska, Zakład Kamieniarski "Furmanek",
Hotel "Paradiso", Hotel Restauracja "Promień", Firma "Dana" i Usługi
Przeciwpożarowe "Prohal".
Patronem medialnym Festiwalu był Portal skarzysko24.pl





































KW Foto: M.Busiek A.Gula
{mospagebreak}
W sobotę na boisku MCSiR ("Ruch") odbył się I Festiwal Świętokrzyskich
Legend i Gwiazd Rocka połączony z Rodzinnym Eko-Piknikiem Muzycznym.
Za organizację tego przedsięwzięcia odpowiedzialna było Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa w Skarżysku-Kamiennej, a we współpracy z Komisją do Spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Skarżysku-Kamiennej, Wydziałem Planowania Przestrzennego i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta w Skarżysku-Kamiennej, Wydziałem Oświaty, Kultury i Sportu Urzędu Miasta w Skarżysku-Kamiennej i Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji. Honorowy patronat nad imprezą objął Marszałek Województwa Świętokrzyskiego - Adam Jarubas, Wojewoda Świętokrzyski - Bożentyna Pałka-Koruba i Prezydent Miasta Skarżyska - Roman Wojcieszek.
Na scenie przed publicznością wystąpili m.in. Efekt Wujka Karola, Sparks, Night Mistress, Natural Beat Band, Magda Zimny, Tomasz Kordeusz, Syliwa Nagrodkiewicz, Patrycja Zarychta, Crossrock, Vivid, Włodzimierz "Kinior" Kiniorski, Andrzej Chochół, Makaruk , Lorein i Krzysztof "K.A.S.A." Kasowski.
W programie oprócz solidnej porcji dobrej muzyki znalazły się także turnieje i konkursy. Dla dzieci przygotowano place zabaw, a dla starszych wystawy, stoiska ze sztuką i rękodziełem artystycznym, a także stoiska edukacyjne o tematyce ekologicznej i prozdrowotnej.
Za organizację tego przedsięwzięcia odpowiedzialna było Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa w Skarżysku-Kamiennej, a we współpracy z Komisją do Spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Skarżysku-Kamiennej, Wydziałem Planowania Przestrzennego i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta w Skarżysku-Kamiennej, Wydziałem Oświaty, Kultury i Sportu Urzędu Miasta w Skarżysku-Kamiennej i Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji. Honorowy patronat nad imprezą objął Marszałek Województwa Świętokrzyskiego - Adam Jarubas, Wojewoda Świętokrzyski - Bożentyna Pałka-Koruba i Prezydent Miasta Skarżyska - Roman Wojcieszek.
Na scenie przed publicznością wystąpili m.in. Efekt Wujka Karola, Sparks, Night Mistress, Natural Beat Band, Magda Zimny, Tomasz Kordeusz, Syliwa Nagrodkiewicz, Patrycja Zarychta, Crossrock, Vivid, Włodzimierz "Kinior" Kiniorski, Andrzej Chochół, Makaruk , Lorein i Krzysztof "K.A.S.A." Kasowski.
W programie oprócz solidnej porcji dobrej muzyki znalazły się także turnieje i konkursy. Dla dzieci przygotowano place zabaw, a dla starszych wystawy, stoiska ze sztuką i rękodziełem artystycznym, a także stoiska edukacyjne o tematyce ekologicznej i prozdrowotnej.
Sponsorzy imprezy: Mota-Engil Polska, Zakład Kamieniarski "Furmanek",
Hotel "Paradiso", Hotel Restauracja "Promień", Firma "Dana" i Usługi
Przeciwpożarowe "Prohal".
Patronem medialnym Festiwalu był Portal skarzysko24.pl













































Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.