Paryska 232A | Skarżysko-Kamienna +48 663 01 55 99 kontakt@skarzysko24.pl
- Reklama -
Image

VIII Targi Szkół Wyższych i Pomaturalnych 2012

inpierwW czwartek w Centrum Bankietowo- Biznesowym ,,Gala" w Skarżysku-Kamiennej odbyły się VIII Targi Szkół Wyższych i Pomaturalnych dla uczniów klas maturalnych z naszego powiatu. Organizatorem targów było wydawnictwo Starpress (wydawca Tygodnika Skarżyskiego), a patronat nad imprezą objęli m.in.  poseł Krzysztof Lipiec. Marszałek Województwa Świętokrzyskiego - Adam Jarubas, Wojewoda Świetokrzyski - Bożentyna Pałka-Koruba, Świętokrzyski Kurator Oświaty - Małgorzata Muzoł, Starosta Skarżyski i Prezydent Miasta Skarżysko-Kamienna - Roman Wojcieszek

Podczas spotkania młodzież mogła bezpośrednio porozmawiać z przedstawicielami uczelni, poznać bogatą ofertę kierunków nauczania, a dzięki temu upewnić się co do wyboru dalszej drogi kształcenia. Z roku na rok na targi przyjeżdża coraz więcej wystawców - dzięki czemu uczniowie stojący przed wyborem dalszej drogi kształcenia, na miejscu i bez ponoszenia dodatkowych kosztów mogą zapoznać się z szeroką ofertą edukacyjną świętokrzyskich (choć nie tylko) uczelni i szkół pomaturalnych.

Z roku na rok targi są coraz bardziej znane i cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców i lokalnych władz.






































M.Busiek, Foto: Mariusz Busiek
pierwsin

Mariusz Busiek's Avatar

Mariusz Busiek

Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 663 01 55 99
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie