15-latka z podejrzeniem zatrucia tlenkiem węgla trafiła do Szpitala
Do zdarzenia doszło w poniedziałek w bloku przy ulicy Lotniczej w Skarżysku.Na miejscu ustalono, że 15-letnia dziewczyna (mieszkanka Warszawy) w czasie kąpieli w pomieszczeniu łazienki po wyjściu z wanny zasłabła.
Wezwane na miejsce zdarzenia Pogotowie Ratunkowe zabrało dziewczynę do Szpitala Powiatowego w Skarżysku z podejrzeniem zatrucia tlenkiem węgla. Decyzją lekarza pacjentka została zabrana do szpitala w Warszawie, gdzie zostanie poddana dalszemu badaniu. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo
MB

{fcomments}










Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.