Tenisiści II LO jedenastą drużyną w Polsce
- W grach grupowych mieliśmy za przeciwników ZSP nr 1 z Dąbrowy Tarnowskiej, XII LO z Wrocławia, drużynę z poprzednich mistrzostw oraz I LO Łask . W pojedynkach z dwoma pierwszymi zespołami przegraliśmy po 3:0, z zespołem I LO w Łasku nawiązaliśmy walkę, ale tez przegraliśmy 3:2 . Decydującym był mecz deblowy, w którym nasi zawodnicy wygrywali już 2:0 by ostatecznie przegrać 3:2. W meczach o miejsca od 9 do 16 wygraliśmy mecz z zespołem z Pruszkowa 3:2 i przegraliśmy z zespołem VIII LO Katowice 0:3, ostatecznie zakończyliśmy turniej na 11 miejscu - powiedział Jarosław Mosiołek, opiekun II LO.









Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.