Gimnazjum nr 2 trzecie w województwie w szachach, reprezentacja SP 1 z tytułem mistrzowskim
Mistrzostwo województwa w kategorii szkół podstawowych zdobyli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 Łukasz Szymańczyk i Jakub Jedynak.
Gimnazjaliści z "dwójki" zdobyli brązowe medale. W kategorii dziewcząt najwyżej sklasyfikowana została Maja Małaszek, która zajęła 7. miejsce. Na 9. miejscu turniej zakończyła Izabela Kaleta, oczko niżej Natalia Woźniak. Na 12. miejscu uplasowała się Julia Sokołowska. 14. miejsce zajęła Marika Jęcek.
Wśród chłopców, wysokie czwarte miejsce zajął Mikołaj Sołkiewicz, 11. miejsce zajął Jakub Wężyk, Adrian Jackowski Uplasował się na 24, pozycji.
Opiekunami byli Jarosław Kotwica i Tomasz Frąckiewicz.









Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.