Skarżysko-Kamienna kontakt@skarzysko24.pl
- Reklama -
Image

Dzień Wszystkich Kolorów Świata w Przedszkolu nr 10

. W czwartek 12 lutego w Przedszkolu nr 10 przy ul.Okrzei odbył się Bal Karnawałowy połączony z aukcją charytatywną lalek, aukcja odbyła się w  ramach światowego programu UNICEF „Wszystkie Kolory Świata”.

Przedszkole nr 10 bierze udział w światowym projekcie edukacyjnym UNICEF " Wszystkie kolory świata", którego celem jest zbieranie funduszy na szczepienia dzieci w Sudanie Południowym, W ramach akcji nauczyciele, rodzice i dzieci przygotowali specjalne, charytatywne  lalki UNICEF. Lalki te są symbolem pomocy, jakiej dzieci chcą udzielić swoim rówieśnikom z biednych krajów.

Dzień Wszystkich Kolorów Świata jest zwieńczeniem projektu, każdy mógł zaopiekować się wybraną laleczką, biorąc udział w aukcji i przekazując jednocześnie darowiznę na szczepienia w Sudanie Południowym.

Podczas aukcji zebrano kwotę 800 zł.






































































ZB, Foto: Zbyszek Biber

pierwsin
{fcomments}
Zbyszek Biber's Avatar

Zbyszek Biber

Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.

Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.

Informacja! Informujemy, że w trosce o jakość dyskusji każdy komentarz przechodzi proces moderacji. Twoja wypowiedź pojawi się na stronie po zatwierdzeniu przez administratora – zazwyczaj trwa to nie dłużej niż 24 godziny. Dziękujemy za cierpliwość!
Aktualności
Sport
Kronika policyjna
- Reklama -
dompogrzebowy_out.jpg
Najnowsze artykuły
Zaproszenia
- Reklama -
Dobre Fotki Mariusz Busiek
Ostatnio komentowane
Ostatnio popularne
Na naszym Facebooku
Informacje praktyczne
Redakcja
ul. Paryska 232A/3
26-110 Skarżysko-Kamienna
+48 508 12 72 16
kontakt@skarzysko24.pl
Nota prawna

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Logowanie