Odznaczenia państwowe dla skarżyskich krwiodawców
Odznaczenia państwowe nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Pana Andrzeja Dudę otrzymali z rąk Wiceministra Zdrowia Pana Marka Tombarkiewicza:
- Pan Krzysztof Basiak - Złoty Krzyż Zasługi
- Pan Henryk Wieczorkowski - Złoty Krzyż Zasługi
- Pan Piotr Begiert - Brązowy Krzyż Zasługi
- Pani Izabela Hajdenraich - Pasteczka - Brązowy Krzyż Zasługi
- Tomasz Szejpało
- Leszek Kępa
Wszystkim krwiodawcom z województwa świętokrzyskiego, Pan Minister Zdrowia, złożył serdeczne podziękowania za ich bezcenny dar krwi – dar życia.















Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.