"Trzynaście lat minęło jak jeden dzień"- żegnali odchodzącą na emeryturę dyrektor ZPO nr 3
Dla Dyrektor kończy się czas trudnej, ale jakże satysfakcjonującej pracy nauczyciela i dyrektora szkoły – zaczyna się czas zasłużonego wypoczynku w gronie rodziny i przyjaciół. Panią Małgorzatę Wąsik żegnał Prezydent Miasta Skarżyska Konrad Krӧning, z-ca prezydenta Krzysztof Myszka oraz były dyrektor szkoły Michał Zakrzewski, a także Rada Rodziców, Uczniowie i Pracownicy ZPO nr 3.
Uczniowie dziękowali za wieloletnie zaangażowanie w edukację i wychowanie, za każdy dzień spędzony z nimi. Dziękowali za cierpliwość i wyrozumiałość, za to że Pani Małgorzata pomagała w trudnych chwilach i za to, że czuli się w szkole bezpiecznie. Dziękowali za uśmiech, za dobre słowo, za wiedzę oraz za pasjonujące lekcje muzyki.
Dyrektor zasiadła w specjalnie przygotowanym dla niej tronie i nie kryła wzruszenia. Pracownicy odśpiewali specjalnie napisaną dla niej piosenkę „Trzynaście lat minęło”. Jej treść zawierała podziękowania za trud włożony w rozwój placówki oraz życzenia spełnienia wszelakich planów i marzeń. Wszyscy podkreślali, że praca przy boku Pani Dyrektor była dla nich radością i wyróżnieniem. Dziękowali za każde słowo, życiową mądrość i otwarte serce.
Uczniowie dziękowali za wieloletnie zaangażowanie w edukację i wychowanie, za każdy dzień spędzony z nimi. Dziękowali za cierpliwość i wyrozumiałość, za to że Pani Małgorzata pomagała w trudnych chwilach i za to, że czuli się w szkole bezpiecznie. Dziękowali za uśmiech, za dobre słowo, za wiedzę oraz za pasjonujące lekcje muzyki.
Dyrektor zasiadła w specjalnie przygotowanym dla niej tronie i nie kryła wzruszenia. Pracownicy odśpiewali specjalnie napisaną dla niej piosenkę „Trzynaście lat minęło”. Jej treść zawierała podziękowania za trud włożony w rozwój placówki oraz życzenia spełnienia wszelakich planów i marzeń. Wszyscy podkreślali, że praca przy boku Pani Dyrektor była dla nich radością i wyróżnieniem. Dziękowali za każde słowo, życiową mądrość i otwarte serce.















Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.