Pożegnanie maturzystów w Zespole Szkół Samochodowo-Usługowych
W piątek 25 kwietnia odbyło się w naszej szkole uroczyste pożegnanie klas maturalnych. W tym roku hasłem uroczystości były słowa piosenki „Idź swoją drogą” (My way).
Dyrektor Halina Sieczka skierowała do uczniów wiele ciepłych słów, dziękując im za lata wspólnie spędzone w murach szkoły oraz życząc powodzenia na maturze i w dorosłym życiu. Duża grupa uczniów wyróżniająca się w nauce, sporcie oraz działalności na rzecz społeczności szkolnej została nagrodzona pamiątkowymi dyplomami i upominkami.
Głos zabrali także przedstawiciele rodziców oraz uczniów, dziękując nauczycielom za cierpliwość, wyrozumiałość i trud włożony w przekazywanie wiedzy. Uzupełnieniem tych słów była część artystyczna w wykonaniu koleżanek z młodszych klas oraz panów: Marcina Karpety i Łukasza Wnuka.
Przed absolwentami jeszcze egzamin maturalny. Życzymy powodzenia!












































Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.