Jechał na "gazie" i ...
Wczoraj ok. godz. 18:40 w miejscowości Bugaj doszło do wypadku.
Kierujący samochodem marki Skoda Felicja 59-latek nietrzeźwy (I - bad 1,26 mg/l, II bad - 2,29 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu) prawdopodobnie wykonując manewr skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla samochodu Toyota Corolla, którym kierował 56-letni mieszkaniec Skarżyska (trzeźwy) i doprowadził do zderzenia pojazdów. W wyniku zdarzenia kierowca Toyoty doznał urazu mostka.
Postępowanie prowadzi KPP Skarżysko-Kamienna.
Atom KPP
Kierujący samochodem marki Skoda Felicja 59-latek nietrzeźwy (I - bad 1,26 mg/l, II bad - 2,29 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu) prawdopodobnie wykonując manewr skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla samochodu Toyota Corolla, którym kierował 56-letni mieszkaniec Skarżyska (trzeźwy) i doprowadził do zderzenia pojazdów. W wyniku zdarzenia kierowca Toyoty doznał urazu mostka.
Postępowanie prowadzi KPP Skarżysko-Kamienna.
Atom KPP








Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.