Tragiczny wypadek na ul.Kopernika (foto)
W niedzielę 28 listopada br w miejscowości Skarżysko-Kamienna na ul.
Kopernika doszło do tragicznego wypadku w komunikacji drogowej. O
godzinie 14:40 w jadący samochód osobowy VW Polo, którym podróżowały
dwie osoby uderzył samochód osobowy Skoda Fabia którym podróżowały trzy
osoby. Niestety mimo szybkiej interwencji pogotowia ratunkowego i straży
nie udało się uratować kobiety podróżującej samochodem VW Polo.
Zginęła ona na miejscu zdarzenia.
Dwoje innych podróżnych zostało zabranych do szpitala z obrażeniami ciała natomiast pozostali po zaopatrzeniu medycznym pozostali w miejscu zdarzenia. Ratownicy PSP zabezpieczyli miejsce zdarzenia i pojazdy odcinając napięcie od baterii akumulatorów. Dokonali również sorpcji wycieków płynów eksploatacyjnych z uszkodzonych pojazdów. Po zakończeniu czynności dochodzeniowych prowadzonych przez grupę operacyjną policji dokonano uprzątnięcia miejsca zdarzenia z pozostałości powypadkowych. Po odholowaniu aut przez pomoc drogową ruch na drodze został wznowiony.
Apelujemy do wszystkich kierowców o rozsądek i rozwagę. Pierwsze opady śniegu spowodowały, że drogi stały się śliskie. Dbając o własne bezpieczeństwo i zdrowie warto zdjąć nogę z gazu zważywszy, że warunki jazdy w ostatnim tygodniu znacznie uległy pogorszeniu.




Dwoje innych podróżnych zostało zabranych do szpitala z obrażeniami ciała natomiast pozostali po zaopatrzeniu medycznym pozostali w miejscu zdarzenia. Ratownicy PSP zabezpieczyli miejsce zdarzenia i pojazdy odcinając napięcie od baterii akumulatorów. Dokonali również sorpcji wycieków płynów eksploatacyjnych z uszkodzonych pojazdów. Po zakończeniu czynności dochodzeniowych prowadzonych przez grupę operacyjną policji dokonano uprzątnięcia miejsca zdarzenia z pozostałości powypadkowych. Po odholowaniu aut przez pomoc drogową ruch na drodze został wznowiony.
Apelujemy do wszystkich kierowców o rozsądek i rozwagę. Pierwsze opady śniegu spowodowały, że drogi stały się śliskie. Dbając o własne bezpieczeństwo i zdrowie warto zdjąć nogę z gazu zważywszy, że warunki jazdy w ostatnim tygodniu znacznie uległy pogorszeniu.


















Uwaga: Publikując komentarz, wyrażasz zgodę na Regulamin Serwisu i akceptujesz zasady przetwarzania danych osobowych opisane w Polityce Prywatności.
Nick, treść komentarza i Twój adres IP są przetwarzane zgodnie z RODO w celu moderacji i bezpieczeństwa Serwisu.